Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy még nem léptem túl egy 1.5 évvel ezelőtti fiún, hogy még nem felejtettem el teljesen?

Figyelt kérdés
Még egy tavaly nyári kalandot leírtam a naplómba, egy fiúról, akibe nagyon beleestem akkor, de nem jöttünk össze sajnos, csak nagyon sok jó pillanatunk volt, és nagyon sokáig tetszett még. Most új suli, nem látom naponta, de ma elolvstam a naplót, és nagyon sírtam, hogy mind elmúlt már, ami volt köztünk, pedig még nem is smároltunk. Mégis nagyon sírok, és megtaláltam róla egy képet, és most ő megy a fejemben, pedig van egy fiú az új sulimban, aki tetszik. Lehet, hogy még mindig szerelmes vagyok? Egyszerűen megszakad a szívem azon, amit olvastam. Lehet, hogy csak azért akarom kimondani, hogy tetszik ez az új fiú, hogy elfelejtsem a régi nagy szerelmemet? Magamat akarom csak becsapni? Kérlek segítsetek..

2012. dec. 2. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz túllépni rajta,amikor nem volt koztetek SEMMI?! Csak szimpla baráti kapcsolat?!
2012. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon szerettem
2012. dec. 2. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok Dzsásztin Bííííbööörrrrr

AZT parancsolom hogy halgass el !!!!!!!!!!!!

VÉGEZTEM ?!!!

2012. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könyörgöm értelmes válaszokat írjatok
2012. dec. 2. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát pl amikor észreveszed magadon,hogy őrajta gobdolkodool,próbáld meg elfoglalni magad valami mással. pl olvass,gépezz,tanulj,....
2012. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ÉN VAGYOK AZ A BIZONYOS FIÚUÚUÚUÚUÚUÚUÚUÚUÚUÚUÚ

SZIA TALIZUNK ?

A MATYI TÉREN?

2012. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GrimmjoWwW ***** válasza:
utolsó! győri vagy ?:D
2012. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol van mattyyyyyyyyyyyyyyi tér
2012. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!