Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerintetek még valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerintetek még valami közöttünk?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve szakítottam a barátommal. 2 éven át voltunk együtt a gimiben, nagyon nagy szerelem volt(legalábbis a részemről), azonban vége lett, szakítottam vele, mert számára már minden fontosabb volt mint én,nem szeretett úgy mint régen, és én ezt nem bírtam elviselni. Miután szakítottam velem, tudtam hogy nagyon szeretem, tehát lehet buta dolog volt, és ki kellett volna várni a végét, de így már nem bírtam vele maradni. Utána próbáltam visszaszerezni, de azt mondta, hogy már túllépett rajtam. Ezután meg én próbáltam túl lépni rajta, akkor meg ő próbálkozott( mondjuk nem túl lelkesen). Azóta

lett egy barátnője, ahogy látom jól megvannak, főnyeremény a lány, csinos, és jó tanuló is. De néha még is úgy érzem, mintha úgy nézne rám. Mintha még akarna valamit. Én meg még mindig nem tettem túl magam rajta teljesen...Nem tudom jelentenek-e valamit az apró jelek, a nézések.Szerintetek?



2012. dec. 6. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
'szakítottam vele
2012. dec. 6. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:

na ennél rosszab nincs :/

ez a kis " mese " rám is igaz lenne csak a fiu oldalárol :DD szoval szerintem probálkozz :D

2012. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint neked van barátnőd, de az előzőt szereted, vagy nicns barátnőd, és a volt barádnődnek van barátja?:D
2012. dec. 6. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

hagyd őket békén. semmi közöd hozzá, kidobtad, most mással látod ezért kell. ennél nagyobb szemétség nincs mikor valaki felbukkan újra a másik életében.

ha annyira szereted, akkor hagyd, hogy boldog legyen és ne zavard össze. megint összejönnétek, megint kidobnád ennyi lenne.

2012. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szó sincs erről. Mivel nem azért dobtam, mert nem kellett. Ugyanúgy szerettem akkor is. És nem csak most kell, sőt most inkább kevésbé, mert látom, hogy mással is boldog, pedig azt hittem, én különleges voltam a számára.
2012. dec. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!