Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami gond közöttünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami gond közöttünk, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szexuális problémáink vannak, amiket szerintem meg kéne beszélni. Tegyük hozzá, én nem sokára 19 éves leszek, a barátnőm most töltötte a 16 -ot...


Szóval SZERINTEM meg kellene beszélni azt, hogy kinek mi a jó. Szerintem. Ennek ellenére, ha szóba hozom a Szexet mint témát, megsértődik. Nem akar róla beszélni. Mintha én 0-24h csak szexelni akarnék, pedig nem. Csak beszélni kéne róla.. szerintem. Vagy nem kéne?

Nincs orgazmusa, nyista, semmi. Úgy látom élvezi, sőt érzem is, hogy élvezi, mert amúgy nem bír magával közben (szóval nő létére disznó, jó értelemben:D ). Hiába próbálok bármit, semmi. Tegnap kitaláltam, félórát elnyalakodok oda lenn. Haladok lefele a hasát végig puszilgatva érzékien és közli velem, hogy nem kér rá puszit. Holott azzal kezdtünk, hogy megismerjük egymás testét (magyarul orál, 69, stb-stb).


Innentől kezdve sem ötletem, se semmi. Néha szex végén látom rajta, hogy neki nagyon tetszett. Nem mindig, 10-ből 1-szer (amikor hosszabb ideig nem csináljuk, pl. ha én elutazok 2-3 napra, vagy mikor neki meg van 6-7 napig ki vagyok vonva a forgalomból..). Szóval kb. a pofámról lesül a bőr kategóriába lehetne rakni a szex kategóriába, csak hát ilyen kategória nincs.

Tegyük hozzá, hogy alig nedvesedik az elején. Szóval nem úszik a lepedő az előjáték során. Igyekszek hosszabb előjátékra törekedni, de velem is van baj oda lenn, nem bírom a hosszabb előjátékot. Ebből következik, hogy nyál mindenképp kell az elején, jó-jó, semmi baj gondolom magamban.


Csak idegesít, valami nem jó. Olyan szinten idegesítenek a dolgok, hogy tegnap közben abba hagytuk és annyit mondtam, hogy "hagyjuk inkább", mert nekem lenn gondok voltak az idegességtől. (Ha nem megy önfeledten, akkor nem áll fel.) Mondanom sem kell, félre értette. Szóval gáz volt.. Valahogy rendbe kéne tegyem a dolgokat ezen a téren.


Szeretnék rájönni, hogy mi a gond. A dolog kicsit összetett. Segítsetek kérlek normális hozzászólásokkal.


2012. aug. 25. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod a hosszabb előjátékot,akkor az elején kb 20percig csak Te kényeztesd Őt,aztán ha már tocsog a cuccban,akkor Ő is Téged.

Nagy hiba,hogy nem akar róla beszélni,talán még gyerekesen gondolkodik,szégyenli az ilyesmit.

Próbáld töbféleképpen,ha nem mondja,sajnos neked kell rájönni mi jó neki.:/

Én azt imádom,ha sokáig tart az előjáték és a szex csak megkoronázza az egészet,amikor már egyikünk sem bír magával.

Ha meg nem bírod sokáig,legyen második menet,akkor gondolom jobb a helyzet.

2012. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem úgy nem bírom, hanem nem áll fel ha sokáig van előjáték..... Persze nagyon köszönöm a hozzászólásod!
2012. aug. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!