Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami gond van közöttünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van közöttünk, de nem tudom mi. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szexuális problémáink vannak, amiket szerintem meg kéne beszélni. Tegyük hozzá, én nem sokára 19 éves leszek, a barátnőm most töltötte a 16 -ot...


Szóval SZERINTEM meg kellene beszélni azt, hogy kinek mi a jó. Szerintem. Ennek ellenére, ha szóba hozom a Szexet mint témát, megsértődik. Nem akar róla beszélni. Mintha én 0-24h csak szexelni akarnék, pedig nem. Csak beszélni kéne róla.. szerintem. Vagy nem kéne?

Nincs orgazmusa, nyista, semmi. Úgy látom élvezi, sőt érzem is, hogy élvezi, mert amúgy nem bír magával közben (szóval nő létére disznó, jó értelemben:D ). Hiába próbálok bármit, semmi. Tegnap kitaláltam, félórát elnyalakodok oda lenn. Haladok lefele a hasát végig puszilgatva érzékien és közli velem, hogy nem kér rá puszit. Holott azzal kezdtünk, hogy megismerjük egymás testét (magyarul orál, 69, stb-stb).


Innentől kezdve sem ötletem, se semmi. Néha szex végén látom rajta, hogy neki nagyon tetszett. Nem mindig, 10-ből 1-szer (amikor hosszabb ideig nem csináljuk, pl. ha én elutazok 2-3 napra, vagy mikor neki meg van 6-7 napig ki vagyok vonva a forgalomból..). Szóval kb. a pofámról lesül a bőr kategóriába lehetne rakni a szex kategóriába, csak hát ilyen kategória nincs.

Tegyük hozzá, hogy alig nedvesedik az elején. Szóval nem úszik a lepedő az előjáték során. Igyekszek hosszabb előjátékra törekedni, de velem is van baj oda lenn, nem bírom a hosszabb előjátékot. Ebből következik, hogy nyál mindenképp kell az elején, jó-jó, semmi baj gondolom magamban.


Csak idegesít, valami nem jó. Olyan szinten idegesítenek a dolgok, hogy tegnap közben abba hagytuk és annyit mondtam, hogy "hagyjuk inkább", mert nekem lenn gondok voltak az idegességtől. (Ha nem megy önfeledten, akkor nem áll fel.) Mondanom sem kell, félre értette. Szóval gáz volt.. Valahogy rendbe kéne tegyem a dolgokat ezen a téren.


Szeretnék rájönni, hogy mi a gond. A dolog kicsit összetett. Segítsetek kérlek normális hozzászólásokkal.


2012. aug. 22. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mióta szexeltek? Ő szűz volt korábban?
2012. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Tiszta ellentmondás amit írsz.

"Nincs orgazmusa, nyista, semmi. Úgy látom élvezi, sőt érzem is, hogy élvezi, mert amúgy nem bír magával közben (szóval nő létére disznó, jó értelemben:D )."

Utána meg nem engedi az orált???

Tapasztalat, amelyik nő disznó az bizony élvezi is. A te barátnőd még kislány, agyilag tuti nem érett a szexre és így nem is élvezi, max a kíváncsisága hajtja.

2012. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az érettség hiányára utal az is, hogy nem tud róla beszélni.
2012. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló (2,3. hozzászóló)


Válaszolj nekem arra, hogy én érzem azt, hogy beszélni kellene ezekről, vagy ez a mai világban amúgy Tabu egy kapcsolatban és mindenki csak szexel de nem beszél róla semmit?


Lehet, hogy hülye vagyok, de engem azért érdekelne, hogy most nekem van-e rossz meglátásom erről, vagy helyes amit gondolok.

2012. aug. 22. 16:42
 5/19 A kérdező kommentje:
Tegnap közben rákérdeztem, hogy "szereted, ha húzom a hajad?".. a válasz az volt aranyosan mosolygósan, hogy "aaazt szeretem"........... szóval ennyit haladtam előre, semmivel nem tudok többet. Régebben rákérdeztem hogyan jó neki, válasz: "nekem bárhogyan jó". Hát ezt azért én nem hiszem el.......
2012. aug. 22. 16:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Változó, a nőknél meg egyenesen kikövetkeztethetetlen. Ismertem olyan lányt aki agyba-főbe dugott mindenkivel de beszélni azt nem tudott róla mert az ciki. Gondolod érett volt??
2012. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én anno mikor 16 évesen elvesztettem akkor először én sem mertem a szexről beszélni. Hogy mi lenne a jó stb. de aztán a párom megtanított arra, hogy igenis el kell mondanom a dolgokat. De ehhez nekem is fel kellett nőnöm egy olyan szintre. Ha a barátnőd nem érzi úgy hogy erről beszélnie kéne az hosszú távon neki sem jó, és ahogy látom neked sem. A nedvesedés meg sajnos olyan, hogy nem mindig sikerül. Mostanában velem is van ilyen, de attól élvezem a szexet és kívánom, hogy a párom kicsit kinyaljon. Meg persze egy olyan érzelmi összeköttetésnek kell köztetek lennie, ami összetart titeket és akkor a párod is nyitottabb lesz. Mióta vagytok egyébként együtt? 19/L
2012. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
"Bárhogyan jó" szabad fordításban = fogalmam sincs, még a saját testemet sem ismerem
2012. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pedig itt annak van igaza, aki azt írta, hogy a lány éretlen. Nekem volt régen egy 15 éves barátnőm, vele ugyanez volt azt leszámítva, hogy ő el is élvezett, de beszélni a szexről azt nem lehetett vele, valamint hasonló általánosságban válaszolt ha egyáltalán sikerült a témát arra terelni. Szerintem neki még inkább az a fontos, hogy szeret téged, szerelmes beléd, a szex meg egy plusz dolog ami jó ha van. Gondolom általában nem ő kezdeményez, ez is egy tipikus jel.
2012. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem ismeri a testét, azt el tudom ismerni. Egyszer rákérdeztem, szoktál "masztizni"? Krvára összevesztünk, pedig csak egy ártatlan kérdés volt.. végül kibökte sértődésemre, hogy NEM........
2012. aug. 22. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!