Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek, hogy elrontom hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elrontom hisz most szereztem csak meg őt és félek hogy elveszítem! Érzett más is így? Mi lett a vége? Hogy kergessem el a rossz gondolatokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat küzdöttem ezért a fiúért és most végre az enyém,de már jönnek az újabb félelmek meddig...miért pont engem stb... Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszteni! Valami amivel még közelebb kerülhetünk egymáshoz.? :)

15/L



2012. dec. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

figyelj.!

egy jó tanács!inkább örülj hogy a tied és ne nyavajogj,ne zudíts rá ezer kérdést h mért pont én stb.élj a pillanatba,találkozasatok.tanulj az én hülye hibámból.nyafogtam neki,és nem élveztem ki a akpcsolatot és szakított velem...sok sikert.!:)

2012. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira boldog vagy, hogy el sem hiszed, hogy ez igaz és félsz attól, hogy ez majd egyszer hirtelen véget ér. Ami, ha most megtörténne, akkor a világvégét jelentené számodra. Szerintem ez teljesen normális érzés, már sokan tapasztaltuk és úgy hívják, hogy szerelem. Én csak azt tudom neked mondani, hogy örülj annak, ami most van, használj ki vele minden egyes együtt töltött percet és ne foglalkozz a jövővel, úgyse tudhatod előre, hogy mit hoz. Csak lubickolj a boldogság tengerében!!! :) Irigyellek! :) Én is szeretnék már ilyen boldog lenni.
2012. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos énis ilyen vagyok. De mindig megnyugtat és ez egy idő után annyira bíztató lesz, hogy lassacskán megnyugodtam. :)
2012. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"miért pont engem" nem azt írtad, hogy sokat küzdöttél érte?? Nem vagy benne biztos, hogy tényleg szeret-e vagy az önbizalmad kevés(az ellentmondásos leírásból az utóbbira tipppelnék, bízz magadban kicsit csajszi:))
2012. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Csak ne görcsölj rá ennyire! Az előbb-utóbb visszaüt..
2012. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!