Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem? Mivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem? Mivan velem? O. O csak a normálisok írjanak a többi kíméljen -. -""

Figyelt kérdés
Van 1 oszt.társam akihez mostanában közel kerültem.Nagyon vicces,hülyölős,ma a bulin úgy 1percig fogtuk egymás kezét,és nem zavarta h ölelgetem,rátámaszkodok,igaz most úgy van h a fiamnak mondom vagy a bátyámnak ez egy hűlye játék nálunk :DDÉs amikor fogtam a kezét akk nagyon furcsát érteztem :// nem tom hova tenni :// szerelmes lettem?? am szinte mindíg eggyütt vagyunk..hív is,üziket is küld...apalba tuti szeretem mint testvért de lehet már többet érzek?!!

2012. dec. 11. 00:36
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
am mindeketten ugyanazon a évben/napon....születtünk 13/L 13/F és neírjátok h még kicsik vagyunk a szerelemhez.... -.-"
2012. dec. 11. 00:39
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a szerelemhez kicsi vagy-e, azt nem tudom, de hogy hétköznap éjjel fél 1kor aludnod kellene, ebben biztos vagyok.

A kérdésre válaszolva igen, elképzelhető, hogy többet érzel iránta. De ezt neked kell tudni.

2012. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

rá gondolsz mindig?

mindig visszapörgeted a fejedben, a helyzetet mikor egymás kezét fogtátok?

most is vele akarsz lenni?

ha meglátod zavarba jössz és ideges lesz?

ha mind igen akkor ha szerelmes nem is, de nagyon tetszhet, de te érzed csak...

az utolsó mondatod nos :D muszáj hozzá fűznöm valamit, 13-évesen hát mi tagadás még nagyon gyerekek vagytok... de ebben a rohanó világban semmi nem lep már meg,

nem akarlak hegyi beszéddel traktálni, kapsz otthon eleget, csak megjegyezném nem laza 13 évvel ezelőtt voltam én annyi mint most Te..csináltunk ezt azt, de az ilyen járás meg tetszés akkor cikinek számított...

na mindegy :D

ti tudjátok semmi jogom beleszólni, de ne mélyüljetek bele ennyire dolgokba annyi időtök van még mint a tenger

2012. dec. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szerelmes akkor vagy nem tudod megmagagyarázni mi tetszik és miért a másikban, csak belehabarodsz! :)


Az szerelem. Csak a legveszélyesebb, ha belezúgsz valakibe aki beléd nem és csak barátként tekint rád... onnastól csak szenvedsz, nagyon-nagyon sokáig.


De ahogy olvasom neked, nektek nyert ügyetek van. :)

2012. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ok ezt jól elírtam... szóval megmagyarázni* :D
2012. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) jajj mais nagyon jól el hülyültünk x"DD azt mondta feküdjek mellé és úgy fotozkodtunk...eggyütt ettünk,egész órán röhögtünk..:D nayon jó volt :) nem tetszett soha nem mindíg csíptem,de nagyon megszerettem.Szerelmemnek hívtam és csak nézett aranyosan rám *.* olyan jó volt,nameg furcsa az egész helyzet xdd
2012. dec. 11. 14:53
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nyert ügy. Lépj vagy vedd rá hogy lépjen ő, ha akarod természetesen! :)
2012. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya, a kapcsolatotoknak, még, ha kicsi vagy is (bocs, ezt nem hagyhattam ki). Milyen szép lenne a világ, ha minden kapcsolat ilyen egyszerű lenne!
2012. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pali1977 ***** válasza:
Nem gondolom, hogy fiatalok vagytok a szerelemhez, valahol csak el kell kezdeni, viszont neked kell eldönteni, mert te érzed, hogy ez rajongás, vonzalom, vagy szerelem. Mivel te érzed. Ha sokat gondolsz rá, megremegsz, ha hozzádér, akkor nem kizárt, hogy szerelmes vagy. Viszont, mint mondtam, ezt te érzed. Véleményem szerint jó úton jártok, hogy ebből még több is legyen, mint barátság :) Csak vigyázzatok, nehogy utána mint barátot is elveszítsd.
2012. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Szerintem bizonyosodj meg arrol hogy mit erzel es utanna probald meg kideriteni hogy o mit erez!Egy jo beszelgetes ratok ferne ha ennyire nm erted mi tortenik korulotted!
2012. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!