Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy én állandóan csak link férfiakba szeretek bele?

Figyelt kérdés
Ez azért is gáz, mert nemsokára (hónapokon belül) orvos leszek, ami nagyon más kategória. Az aktuális szerelmem egy munkanélküli szakmunkás, mondjuk, hogy "rosszfiú".

2012. dec. 7. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert a viselkedésedből és öltözködésedből adódóan ezeket vonzod,meg a nők szeretik megváltani a világot,és a rosszból azt hiszik jót tudnak csinálni...
2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt vannak az okai: [link]
2012. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert csak a szexre hajtasz!
2012. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert csak a külső számít neked.
2012. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert a nők vakok az értékes, mély érzelemvilágú, ágyban is remek intellektuelekre, akik spontának, odaadóak, kedvesek!
2012. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"értékes, mély érzelemvilágú, ágyban is remek intellektuelekre, akik spontának, odaadóak, kedvesek!"


Én az ilyeneket szeretem, ilyenekbe szoktam beleszeretni, de általában olyan buktató van ott mindig, hogy beleszakad kb. az ember a végén. Nem lehet egy ember ilyen tökéletes, minél inkább annak tűnik elsőre, annál veszélyesebb.


Kérdező, ennek az okát senki sem tudja, mindenkinek van valami "típus", akit vonz. Egy szakmunkás is lehet mélyérzésű, jószívű, intelligens, vicces...stb., sőt, még művelt is. Remélem, hogy megtalálod a saját bejáratú "rosszfiúdat", akivel szeretitek egymást, és hű is hozzád.

2012. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Thom12 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Van megoldás, szeress belém!

Köszi, puszi :)

2012. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Thom12:


Vigyázz, mert orvos. Kioperálja a szerveidet álmodban és eladja az ukránoknak!

2012. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nem lehet egy ember ilyen tökéletes, minél inkább annak tűnik elsőre, annál veszélyesebb."


Tehát b*ssza meg, aki átlagon felülinek született? Már a suliban, oviban kezdődik: kiközösítik az átlagon felülieket. :( Aztán meg az ellenkező nem, kamaszkortól...

2012. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Majdnem mindegyik válaszban van valami igazság. Valamelyikben több, valamelyikben kevesebb. Soha nem a szexre hajtottam. És igen, ő tényleg rettenetesen mélyérzésű férfi, de mindemellett nagyon szókimondó, és káromkodik is sokszor...és van egy pár káros szenvedélye. Nem akarom megjavítani, én így szeretem :) . Ja! és nem fogom kioperálni senkinek a szervét kereskedelmi célból, bosszúból stb. ;)
2012. dec. 8. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!