Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a páromnak, h szerelmes vagyok belé, de ő még nem?

Figyelt kérdés

2 hónap után éreztem azt h igen, nem csak szeretem, fülig belezúgtam. Ő elég zárkózott típus, még sosem volt szerelmes. Azt mondta ő is szeret. Mégis nagyon kiszolgáltatva érzem magam és nagyon félek h megsérülök amiért így szeretem...

21L


2012. dec. 9. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Egyelőre inkább a barátod, mintsem a párod. Utálom, hogy már ez a szó is ilyen elcsépelt lett.
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kellett volna elmondanod.
2012. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én nem tudok ilyesmit magamban tartani....
2012. dec. 9. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

21 évesen még elég gyerekes vagy. Szerelems biztos nem vagy, különben nem kérdezgetnél ilyeneket. Gondolom egy biztos partira vágysz, csak még nem állt össze a kép.


De ennek semmi köze a szerelemnek. Kár hogy ennyire elcsépeltek, jelentéktelenek lettek a szerelem, tisztelet, párom szavak.

2012. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne félj, hisz azt mondta, hogy szeret. Adj neki egy kis időt. Nálunk fordítva volt a helyzet, párom lett két hónap után szerelmes, ezt el is mondta, és nem várta, hogy azonnal viszonozzam (aztán persze én is beleszerettem).

Ha szeret, és boldogan van veled, akkor légy türelmes,az ilyesmit nem lehet sürgetni. Kockázat nélkül pedig nincs "nyereség", a szerelem nem olyan egyszerű, mint a Disney mesékben :)

Mellesleg a kérdező nem engedélyt kért egyes nagyokosoktól arra, hogy hívhatja a szerelmét páromnak, és nem is azt kérte, hogy kielemezzétek, tényleg szerelmes-e. Hogy miért olyan nehéz ítélkezés és ego pufogtatás nélkül válaszolni...

2012. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ti egyszerre jártok Wc-re, vagy egyszerre főzitek ugyanazt a kaját, szóval egyszerre is kell szerelembe esni?? 2 külön személyről van szó, teljesen már érzelmi és lelki világgal, nem csoda hogy máshogy működnek.


Szerelem amúgy is átalakul szeretetté szóval az erősebb. Legalábbis szerintem.

2012. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. egyébként nem hívom, páromnak csak valahogy így fogalmaztam meg a kérdést.

Nem várom el h ugyanúgy szeressen. Azt mondta én is szeretlek. Később mondtam neki, h te még sosem voltál szerelmes igaz? Azt mondta, azt hiszi h nem...de lesz! és mosolygott

2012. dec. 9. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Mintha a 3 évvel ezelőtti önmagamat olvasnám. Én is ugyanígy éreztem mint te. 2 hónap után már bőven olyan szerelmes voltam mint az ágyú, a barátom meg csak "szeretett". Egyszer elsírtam magam előtte, hogy rettenetesen fáj, hogy ő nem szerelmes. Éreztem, hogy jól elvan velem, hogy nyilván több vagyok neki mint egy barátnő, de azt az elvarázsoltságot nem éreztem a részéről. Ő is azzal vigasztalt, hogy egyelőre MÉG nem szerelmes, de az lesz... Aztán kb 1 évvel később kibukott, hogy sajnos sose tudott belém szerelmesedni, pedig nagyon akarta. Bocs, de ilyen nincs, hogy 2 hónap után MÉG nem szerelmes valaki. Az a fajta izzás, vágyakozás már az első találkozástól kezdve kialakulóban van szerelem esetén. Amit a te pasid is érez, az max. erős szimpátia, meg persze nyilván bejössz neki mint csaj meg kell neki a szex. És jól érzed, ez egy borzasztó kiszolgáltatott állapot. A mai eszemmel biztos, hogy ott helyben fájó szívvel ugyan, de elengedtem volna a pasimat, nem hagytam volna magam hülyíteni még plusz másfél évig.
2012. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem várom el h ugyanúgy szeressen."


Na ez az, amit sürgősen felejts el. Minimum elvárás, hogy a párom ugyanúgy szeressen, ahogy én őt, mert különben nem egyenrangú a kapcsolat.

2012. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!