Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van igaza?! Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?! Én nem vagyok megértő? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tegnap délben beszéltünk a párommal, hogy este átjön, fél-7 fele hívott, hogy indul és hogy mit szólnék ha nem bejönne, hanem felvenne és mennénk tovább mert van még egy elintéznivalója( munka), utána meg mennie kell tejfakasztó buliba.


Én nagyon lelkes voltam, hogy jön, fel is hívtam délután, hogy mennyire várom, utána jött ez a kavar. 4-kor beszéltem vele, akkor mondta hogy 5-6 fele jön. Majd 6-kor hívott fel, hogy el van csúszva kicsit, de mindjárt indul és jön, ebből negyed-8 lett,, majd kiderül hogy nem is jön be, hanem megyünk tovább.. itt már kicsit húztam a szám a kavar miatt,de ezt így még mind meg is értettem, hisz a munkája miatt csúszott. De a többi része nekem olyan kicsit mintha muszájból lett volna a találkozó, hogy minden ki van pipálva amit ma meg kellett oldani..

Nem lehetett volna esetleg, hogy az elintéznivaló után, ugyanúgy bejövünk egy órára hozzám? és majd azután megy a buliba? nem pedig úgy hogy besuvaszt 2 elintéznivaló közé?


Ő véleménye szerint: 16 fele kellett szakadnia a nap folyamán, ami baj lehetett az volt (fuvarozási vállalkozásuk van, mindig van valami baj a kamionokkal), azt sem tudta hogy mit intézzen, de tudta, hogy még este a buliba is ott kell lennie, de ott van még az az egy elintéznivaló, meg nekem is megígérte, hogy átjön, de még sehol se tart. Miért nem tudom ebbe azt látni, hogy nem elég 16 fele szakadnia, ő nem mondta le akkor se a talinkat, próbálta megoldani, hogy ha egy félórára, de legalább annyira is találkozzunk, és inkább 17 fele szakad, de úgy intézi hogy velem is tudjon találkozni.

21L 26F



2012. dec. 11. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezen egyáltalán nem akadnék ki...persze ha nem fordulna elő heti rendszerességgel :)
2012. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha TEGNAP világosan közölte, hogy

"hogy indul és hogy mit szólnék ha NEM bejönne, hanem felvenne és mennénk tovább mert van még egy elintéznivalója( munka), utána meg mennie kell tejfakasztó buliba. "


Azaz szó sem volt arról eleve, hogy bemegy hozzád, meg tudtad, hogy utána milyen programjai vannak, akkor vagy azt kellett volna azonnal mondanod, hogy neked igy nem tetszik, inkább máskor találkozzatok, amikor van ideje nálad is lenni, vagy pedig tudomásul venni, hogy az van, amit ELÖRE megmondott.


Szerintem a barátodnak tökéletesen igaza van, ne hisztizz.

2012. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én fújtam fel ezt az egészet?

tegnap esti sztori, de még most is ideges vagyok

2012. dec. 11. 08:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is feleslesen idegeskedsz.

Minden párkapcsolatban előfordulnak ilyenek :)

2012. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De jó, hogy segítetek! :)


Én ilyenkor belekerülök egy mókuskerékbe és úgy fel tudom húzni magam, hogy hihetetlen! mint aki készül megőrülni :)

és az istenért se látnám be, hogy neki is lehet igaza.

2012. dec. 11. 08:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha friss a kapcsolat én is képes vagyok felhúzni magam ilyeneken és azt gondolni, hogy nem vagyok elég fontos neki :)

Próbálj egy kicsit megértő lenni mégha éppen szét is csap az ideg :D

2012. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kellemetlen az egyszer biztos. Viszont ha végig gondolod hogy akkor milyen ideges lettél volna ha nem szakít rád időt a két tenni való között?! törődik veled, de mindenkinek vannak nehéz napjai. Ne fújd ezt fel...
2012. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván csalódott voltál, mert beleélted magad és folyamatosan tolódott a dolog, de ILYEN VAN! Nemcsak van, de lesz is még, csupán az a kérdés, hogy van e lehetőség pótolni.


Ha pozitívan nézed a dolgokat, rájössz, hogy valóban nem mondta le a találkozót, mert látni akart. A munka miatt csúszott el, nem azért, mert megbízhatatlan. A tejfakasztó buli is egy olyan esemény, amin ott kell lenni.


Megmondom őszintén, szerintem ezt én is pont így csináltam volna. Ennyi rohanás után benne van a pörgés az emberben, képtelen lettem volna szép nyugodtan beülni hozzád, de a találkát semmiképpen sem akartam volna lemondani. Az élet teljesen természetes velejárója ez, főleg egy vállalkozónál, próbálj toleránsabb lenni!

2012. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Annyira jó tanácsokat írtok! igyekszem úgy viselkedni! :)

nagyon szépen köszönöm! :)

2012. dec. 11. 09:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Még egy valami. Akkor most várjam, hogy hívjon vagy lépjek túl és felhívjam én?
2012. dec. 11. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!