Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni okos és egyben megértő nőket?

Figyelt kérdés
A külsőségektől elszakadva én egy okos barátnőt szeretenék, annyira kiábrándít, ha egy lánynak buta elszólásai vannak.
2011. dec. 3. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert az okos nő csúnya, a hülye meg szép.
2011. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy annyira csúnya lenne, hogy észre sem venném...
2011. dec. 3. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert már foglaltak...

Bármilyen hihetetlen, sokan akarnak még rajtad kívül olyan barátnőt, aki nem csak külsőre felel meg, de belsőre is.


Azt vedd figyelembe, hogy akkor nekik van is miből válogatni, tehát te is tedd oda magad, és hozd ki a maximumot! Legyél ápolt, kedves, művelt, és merj hozzájuk odamenni, mielőtt elhappolja valaki!


Az első meg azok közé a pasik közé tartozik szemmel láthatóan, akinek csak a maradék jut: vagy okos, vagy szép.

2011. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én egy okos, kevésbé szép, de ápolt lánnyal is beérném.
2011. dec. 3. 10:04
 5/9 anonim válasza:
Mert kevesen vannak, és már mind foglalt. De ah nagyon keresed, biztos találsz valakit
2011. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert mindnek van egy nálad jóképűbb pasija.
2011. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a külsővel nincs gond, elég szexis, nagymellű jóalakú csajokkal vagyok általában, csak olyan lehangoló tud lenni a butaság.
2011. dec. 3. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20
2011. dec. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!