Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat, tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olvasgattam itt kérdéseket ...ebben a témában, de azért érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak?

Főként akiknek volt már, távkapcsolatuk.

Mennyi ideig, jól működött -e, mennyi volt a távolság stb.

A barátommal nagyon szertejük egymást, el se tudjuk képzelni egymás nélkül, de annak ellenére, hogy nem is lakik olyan messze csak kb. két hetente tudunk találkozni. Ezért érdekelne a véleményetek.



2012. dec. 12. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
már 4 és fél éve ebben élek. 150 km és egy államhatár van közöttünk. van, hogy hetente, van, hogy 2-3 hetente találkozunk. minden rendben
2012. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem és gratulálok! :)

A 4 év nagyon szép idő, remélem sokáig fog nektek is működni!

2012. dec. 12. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Ilyen időközönként lehet bírni.De a nővérem és a barátja nagyon szerették egymást,a srác viszont külföldre ment dolgozni.Hónapokig csak skypeon látták egymást.Mindketten megcsalták a másikat..... :'(
2012. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt korábban ilyen kapcsolatom. Úgy végződött, hogy összeköltöztünk pár hónapon belül, mert mi is csak hetente tudtunk találkozni, de anyagilag igen csak megviselt az utazás. Aztán évek múlva vissza kellett költöznöm a szüleimhez, de úgyis tartottuk a kapcsolatot. De nagyon nem ment, és mivel újból nem tudtunk összeköltözni, elegünk lett, helyesebben inkább neki és véget vetett. Rövid távon még kivitelezhető, de hosszú távon semmiképp sem.
2012. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

És sajnálom, hogy rosszul alakult a nővérednek. :(

Remélem azóta boldog, vagy az lesz!

2012. dec. 12. 21:59
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem, hát összeköltözés még egyáltalán nem jöhet nálunk szóba. Ott még nem tartunk, viszont nagyon szeretjük egymást.

Köszönöm a válaszod!

2012. dec. 12. 22:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem jött be. 2 évig tartottam a kapcsolatot egy szegedi lánnyal, aztán talált mást.


18/f

2012. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

köszönöm neked is válaszodat!

2012. dec. 12. 22:05
 9/15 destrucor válasza:
Hát igazából ha szeretitek egymást akkor szerintem működhet és ha maximális a bizalom!!Attól függ ki hány éves mert ha fiatalabbak vagytok akkor működhet és késöbb összetudtok költözni!!Am mekkora a távolság??(km)
2012. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor menni fog! :)

Nekünk is megy barátnőmmel a Pécs-Miskolc. :)

Persze suliidőben, mert nyáron én is tiplizek haza Baranyába! :D

2012. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!