Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehetne feléleszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicus92 kérdése:

Mivel lehetne feléleszteni a párkapcsolatot? Miért érzem ennyire laposnak?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt vagyunk egy ideje, de kicsit unalmasnak tartom a kapcsolatot. Mármint szeretem, meg ha jön várom... de mégis annyira lapos az egész. Mit lehet tenni amitől feldobnám kicsit? vagy mit jelent ez? nem illünk össze? Sokat gondolkodtam, de nem tudom mi az ami hiányzik...

Mondjuk lehet én szerelmesebb vagyok belé, mint ő belém.



2012. dec. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak fiatalok vagytok és nincs túl sok lehetőségetek. Ha meg kiakartok mozdulni az meg drága mulatság.

Amúgy ha be vagytok is szorulva egy szobába is jól ellehet lenni. Én pl van hogy poénból elkezdek bunyózni a párommal. vagy ha PS2-nk akkor van hogy lökdösöm közben mert bénán játszom és kell az előny és van hogy ő is visszalök és így "dülöngélve" játszunk, vagy a háta mögé ülök és úgy játszom hogy ne lássa a képernyőt. A végén már szakadunk a nevetéstől. Csak fel kell tudnotok találni magatokat :)

2012. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami hiányzik szerintem az maga az az érzés, mikor valakivel összejön az ember. Az eufória. Azt meg nehéz megkapni egy többéves kapcsolatban. Ha sikerül valamit javítani esetleg szexuális téren, az feldobja az unalmas mindennapokat is valamennyire. Meg a közös programok, mind1 mi az.
2012. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!