Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmenjek vele, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Elmenjek vele, vagy ne?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy sráccal,akivel már jó ideje randizgatok.Minap elhívott egy buliba,amire én még nem mondtam konkrét választ,de szerintem ő abban (is) bízik,hogy a buli után lefeküdhet velem..Nos,nekem nem lenne a dolog ellenemre,mert szeretem,csak engem eddig-nem túlzok-az összes barátom kihasznált,amint megkapott,dobott,és félek,hogy megint ez a helyzet fog előállni,hogy szex után nem fogom érdekelni őt. Bár azt hozzáteszem,hogy eddig nem tűnt olyannak,mint aki a bugyimra pályázna. Elmenjek vele ebbe a buliba így,ha tudom,hogy a szex is befigyel(het)?

2012. dec. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
naná.
2012. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy fiú, aki abban bizik hogy lefeküdhet veled..? Neeeee.... hova jut igy ez a világ?

El ne menj, várd meg azt a fiút aki még a bugyidra sem kiváncsi, ő lesz a főnyeremény.

2012. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Syrakusa ***** válasza:

Gondolkozz!!!

1,Ha elmész

a, Elmész Vele a buliba szexeltek(ami Neked sincs ellenedre és Neked sem kellemetlen mint egy foghúzás)és a buli után még sokszor,mert tényleg szeret

b, Elmész Vele,jön a szex és dob/Na és szexeltél egy jót?!/

2., Nem mész el......most nem szexeltek.Lefekszel Vele 1-2-3-... hét múlva és akkor dob de az addig "belefektetett" idődet elvette.......

Szted mit kellene tenni ez esetben?


25/F

2012. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Kedvenc madaram a Turul - megb.aszlak hátu'rul..."
2012. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!