Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nővel egy egész életen át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nővel egy egész életen át?

Figyelt kérdés
Nagy ritkaság ez manapság. Szégyellem mások előtt bevallani, hogy még 21 évesen szűz vagyok és pedig azért, mert még nem találtam olyan valakit, akivel igazán szerethetnénk egymást. Szerintetek az férfiatlanságnak számít, ha nem vagyok egy nőcsábász és "csak" egy életre szóló kapcsolatot szeretnék tele szeretettel, érzelemmel? Sok nőtől számíthatok megvetésre, lenézésre? Van egy érzésem, hogy nem vesznek férfiszámba...

2012. dec. 14. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

"ha nem vagyok egy nőcsábász és "csak" egy életre szóló kapcsolatot szeretnék tele szeretettel, érzelemmel? Sok nőtől számíthatok megvetésre, lenézésre"


Ezzel a mentalitással a nők kinevetnek,sürgősen változtass a gondolkodásmódodon.Ha te megemlíted a szeretet szót akkor minden nő kerülni fog

2012. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért kerülné te lökött... ? Hidd el rengeteg nő pedig ezt keresi, mert már a puncijuk kivan azzal, hogy csak szexre kellenek a férfiaknak. Én is szűz vagyok és 20 éves... egyáltalán nem szégyellem de nem is híresztelgetem... és én is az igazit várom bár eddig nem nagy sikerrel jártam.
2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy nővel max egy évig bírom ki, és akkor már sok is belőle:D
2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Azért kerülik mert ez egy tipikus női tulajdonság.A nők megérzik azt ha egy férfi jólelkű ezért messze elkerülik őt.Ha egy férfi megemlíti a szeretet szót akkor már egyből nyálasnak vagy lúzernek van titulálva továbbá a nők halálra unják magukat egy normális kapcsolatban
2012. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igazából az, hogy emberileg mennyire viselsz el valaki hosszú távon, az kettőtökön múlik. A gyakorlatban iszonyat ritka az, hogy valakivel érzelmileg, intelligencialiag, anyagilag, szexuálisan és temperamentumra is összeillőek legyetek. Ha ezek valamelyike nem stimmel, könnyedén szét tud hullani a kapcsolat.


A szereteten, szerelmen dolgozni kell. Mindkét félnek. Csak hát kérdés, hogy akarnak-e, és hogy érdemes-e.

Az emberek változnak, akik tökéletes társak mondjuk 25 évesen, azok lehet hogy 35 évesen már ég és föld. Nem lehet kiszámítani, hogy ki milyen irányba alakul.

2012. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de nem biztos, hogy a kettő ennyire összefügg. Akik nem őrzik meg a szüzességüket a tetszőleges igazinak látszó nőig, férfiig, még ugyanúgy leélhetnek egy egész életet később valakivel és ugyanúgy vágyhatnak a tartós kapcsolatra.
2012. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy van esélyem egy hasonló nőt találni, aki olyanra vágyik, mint én. :) Csak ezek szerint sok csalódást és küzdelmet kell még átélnem. Talán könnyebb így, mint változtatni magamon, mert szerintem azt elég nehéz.
2012. dec. 14. 19:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gondolkodású vagyok, de még nem találtam hozzám hasonló lányt, majd csak eljön az én időm is.

Én letojom, hogy mit gondolnak erről, egyszer lesz majd egy lány, aki büszke lesz rám, hogy kitartottam és ez a lényeg.

2012. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Felvázolom. Magyarországon a nők 70%-a csak szex és pénz éhesek, igazi "szerencsegép" játékok, semmi másra nem jók. Az ilyenek általában még fakanalat és fazékot sem fogtak. Ráadásul a balhé és a "rossz" is érdekli őket.

Van 20%-a, amely ugyan tartós kapcsolatra vágyik, de nem tud megmaradni még sem választottja mellett, ezek lesznek az egyedülállóan gyermeket nevelő nők. A maradék 10%-a normális, nagybetűs nő, és lehet vele élni, szórakozni, és ahogy írtad is, egész életen át meglehet tartani.


Részemről ha kell egész életemben szűz maradok, mint hogy pocsékoljam az időmet egy olyan emberre aki nem érdemli meg még az életet sem. Jól kell választani ennyi.

2012. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Párom,most lesz 22 elsők voltunk egymásnak 4 éve,neki előtte 1 barátnője volt félévig,de nem volt komoly nekem 5 barátom volt.Már a menyasszonya vagyok,sőt vagy egy kisfiunk is.Ő azt mondja nagyon örül,hogy szűz voltam,és nem vágyik másra,,nem érzi úgy hogy attól lenne jobb neki ha előttem összefeküdt volna több nővel,azt mondta nincs szüksége erre,mielőtt fiunk született beszélgettünk sokat erről,hogy ha akar nyugodtan menjen élje az életét csajozzon,de azt mondta Ő arra vágyik,hogy velem legyen és a leendő kisfiával.Megjegyzem csodálatos,férj és apa,mielőtt valaki azzal jön nem papucs, hanem egy normális társ,mindent meg tudunk beszélni és a szexuális életünk is kiváló, (naponta, kétnaponta).Egy éjszakát is alig bírunk ki egymás nélkül ha kell.A főiskola a lányok nagyrésze nagyon irigyelt hogy én vagyok a szerencsés a ki a barátnője lehet.

Nem férfiatlanság ha valaki nem úgy gondolkodik,hogy még a legyet is röptében a normális,intelligens lányok értékelik az olyan fiúkat akik nem kefélték végig a fél várost,őszinték,érzelmesek,és igazán tudnak szeretni,és nem szórakoznak velük.

23L

2012. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!