Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nővel egy egész életen át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nővel egy egész életen át?

Figyelt kérdés
Nagy ritkaság ez manapság. Szégyellem mások előtt bevallani, hogy még 21 évesen szűz vagyok és pedig azért, mert még nem találtam olyan valakit, akivel igazán szerethetnénk egymást. Szerintetek az férfiatlanságnak számít, ha nem vagyok egy nőcsábász és "csak" egy életre szóló kapcsolatot szeretnék tele szeretettel, érzelemmel? Sok nőtől számíthatok megvetésre, lenézésre? Van egy érzésem, hogy nem vesznek férfiszámba...

2012. dec. 14. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bár másként gondolkodom kicsit, mint te. (Nem őrizgettem magam az igazinak, de a tartós kapcsolatra megvolt és megvan az igényem, komolyan veszem ezeket a dolgokat.)

Viszont nem nézlek le, nem tartalak férfiatlannak. Számomra ugyan pozitív (ugyanakkor nem elvárás!), ha valakinek van némi személyes tapasztalata a párkapcsolatokról, de a macsóktól kiráz a hideg.

2012. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
"Szégyellem mások előtt bevallani, hogy még 21 évesen szűz vagyok" ez már haladás. nem is vagy olyan nagy lúzer. megvetésre kipletykálásra átverésre és mindenre számíthatsz ami csak van a világon.
2012. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy lenéznek vagy nem.

A baj az, hogy a kapcsolatot és az együttélést csak sok sikertelen kapcsolaton keresztül, tapasztalat alapján lehet megtanulni. Ha te mindent egy lapra teszel fel, lehet, hogy megtalálod az igazit, de a tapasztalatlanságod miatt el is veszíted. És itt nem a szexuális tapasztalatlanságra gondolok, hanem arra, hogy nem tudod, hogy viselkedsz egy kapcsolatban, hol vannak a határaid, mi fér bele, mi nem. Nehéz úgy viselkedni, hogy kompromisszum is legyen, de ne is add fel magad jobban, mint kellene.

Szexmentes kapcsolatban pedig nem igazán lehet ezeket megtanulni szerintem, mert az tulajdonképpen nem is kapcsolat. Ha 2 ember együtt van, ott mindig van feszültség - ezt kétféleképpen lehet levezetni, szexszel és veszekedéssel. Ha kiesik a szex, marad az állandó veszekedés, egymás marása, aztán szakítás.

2012. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A nők 70% a könnyűvérű kalandor. Nem baj ez. AZok köpni fognak rád, és egy álmodózó lúzernak fognak tartani, aki jóformán a semmire vár. A maradék 30% az meg pont olyan nőben mint te férfiban, szintén álmodozó romantikus rózsaszínagyú rettenet. Ha kifogsz egy ilyet, kicsi a valószínűsége, akkor már van rá reális lehetőség,hogy megleled amit keresel. De akkor is van még ezer feltétel, aminek kell teljesülnie: Tetszen mindkettő egymásnak kívül, belül egyaránt, hosszútávon se legyenek konfliktusok, okok ami szétszakít. Nagyon minimális az aki hosszú távon is őszintén szereti a párját. Itt most nem a ráhazudja esetekről van szó. sZerintem ne álmodozz, menj el, legyél inkább kur vapecér.
2012. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#9


Szerintem a 10% az túlzás enyhén szólva :D

2012. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A maratont nem bírnád...
2012. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekesek a válaszok, amik a nőket kellően leírták.

Egyet mindenki elfelejt, fiatalon választ magának, csak közben változnak a körülmények és ők maguk is. Én tartós kapcsolatot keresek, mivel 20 évnél tovább tartott a házasság is. Érzelmei vannak az embernek, ha viszont kihasználják feladja. Szóval alkalmazkodás és együttélést nem lehet tanulni kapcsolatokon keresztül, hiszen minden ember más.Így ne másra hallgassál, tégy belátásod szerint. Ezt felejtsd el, nem vesznek férfiszámba.

2012. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azok nők akik agyban is felnőttek már mind olyan férfira vágynak aki végig kitart mellettük és nem csak szórakozik velük. A mai világban kevés olyan férfi van mint te és ők a nőknek igazi kincsek..

Lehet hogy fiatal korban még forr a vérük, teli vannak élni akarással a nők és a férfiak is (ezzel nem arra akartam célozni h megöregednek,attol még lehet nekik tartalmas szeretetteljes kapcsolatuk),nem akarják elfecsérelni az életüket és hajtja őket a kiváncsiság..de szerintem mindenki arra vágyik h legyen egy ember aki megérti, szereti és kielégíti őt testileg-lelkileg.

2015. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!