Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a fiúm ezt írja mit gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúm ezt írja mit gondoljak? Most ez mi már? Ennyire meg akar változtatni. Akkor szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

ennyire kellene megváltoznom,idézem:

nem kell ennyire extrém dolgokra gondolni

és csak belsőleg kell változnod

a külsőddel abszolút elégedett vagyok

legyél figyelmes velem

foglalkozz azzal ami "én vagyok"

Ha beszélgetünk és kínomban nem tudok mit mondani azt vedd észre és inkább hívj vissza később valami érdekes dologgal

vagy ha beszélgetünk akkor ne abból álljon, hogy "ugye szeretsz"

meg "szerinted kövér vagyok?"

ezek csak a figyelemhiányod jelei

ha azt akarod, hogy foglalkozzak veled akkor vívd ki valahogy a figyelmem

nem tudom, hogy de kezdeményezz valamit

Valamit csapnivaló a szexkultúrád

és itt nem a minőségére értem amigt mondok

nem vagyok én sem expert

csak vedd észre ha nekem valamire szükségem van

nagyon önző vagy

de ezt majd kifejtem élőszóban

mert ez egy külön dolog



2012. dec. 17. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2012. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gabriell88 ***** válasza:

A "fiúd" teljes mértékig korrekt választ adott.Ahelyett, hogy felháborodsz,gondold végig.

24/N

2012. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kicsit parancsolgatós, és elég bunkó a tálalása, de vedd észre, hogy bizonyára igaza van. nem azt akarja, hogy változz meg teljesen, nem azt akarja, hogy legyél más ember, mert szeret téged így (bizonyára), csak vannak dolgok, amikkel nem tud kibékülni, mert neki így kényelmetlen a kapcsolatotok. önző vagy vele, nem törődsz az ő igényeivel, nem vagy vele figyelmes, nem érzi a kölcsönös odaadást. ezek ellen vagy tenni fogsz, vagy elhagy téged, mert nem adsz meg neki mindent, amit adhatnál.


én ezt szűrtem le.

2012. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátodnak! És ezt nőként írom.

Teljesen korrekt, ahogy megkért arra, hogy változz.

2012. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En meg azt szurtem le, hogy NEM teged akar megvaltoztatni, hanem a kapcsolatotokat akarja jobba tenni, es azt , ahogy te viszonyulsz ohozza.

Gondolkodj el rajta.

Ha nem szeretne, mar regen lelepett volna amugy.

2012. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

a válasz voltaképp korrekt.

DE ezt komolyan ÍRNI kell ? miért nem bírjátok ezt szemtől szembe megbeszélni anélkül hogy bemásolnád azt amit ő NEKED írt?

2012. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,nagyon nagyon szeretem,csak azt nem értem,ha ennyit kell változnom,4hónapig mit szeretett bennem?
2012. dec. 17. 20:49
 8/11 gabriell88 ***** válasza:
Most bukott ki belőle a 4 hónap.Nem kell ezen gondolkodni.Változtass vagy elveszted.Keres olyat magának aki kiépes érte változtatni vagy már alapól foglalkozik vele.
2012. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mindent megteszek érte.Természetesen megváltozok,érte bármit megteszek,csak mások véleményére is kíváncsi voltam,és köszönöm a tanácsaitokat:)
2012. dec. 17. 21:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Az lehet h bejössz neki és tényleg ez van , és te nem voltál eléggé "megfelelő". De én azt gondolom h aki tényleg szeret valakit azt úgy szereti ahogy van a hibáival együtt.
2012. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!