Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennel? Bovebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan srac vagyok aki utan epekednek a lanyok...sokat flortolnek velem, a munkambol adodoan sok telefonszamot es ajanlatot kapok.Megse elek vele.A volt egy baratnom hosszu evekig.A szivem meg mindig ot akarja de az agyam mar nem.most jon a karacsony es hianyzik, de mar nem tartjuk a kapcsolatot semennyire.vannak probalkozasaim...vannak lanyok de egyik se felel meg nekem...igazabol csak a szerelmet keresem azt meg nehez h igazabol meg se ismerem az illetot es maris tovabb allok.kivanom a szexet nagyon is de nem kotnek le az egyejszakas kalandok...ettol nekem tobb kell.elegge zavaros lett ez:S talan mert en is zavaros vagyok most:P

2012. dec. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a helyedben a szexről nem mondanék le és közben keresném a szerelmet
2012. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

thx

en is igy vagyok vele...megis ott van h a szexre kaphato lanyok, inkabb nok nem akarom csunyan kifejezni, na ok nem vonzanak, vagyis igen de csak testileg...nekem az mar nem eleg.mindennel meg vagyok elegedve majdnem csak...

2012. dec. 18. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát néha hidd el jobb sodródni...Majd csak eljön,aki igazán érdekel...
2012. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

te egy elég különleges fiu vagy én úgy gondolom! hány éves vagy? talán megértél már arra hogy ezek a dolgok ne érdekeljenek! én azt mondom hogy vedd fel a volt barátnöddel a kapcsolatot..egy próbát meg ér :D szerintem :D sok sikert :D

19/L

2012. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet nem a kulonleges szot hasznalnam:D.igen mas vagyok mint az atlag.mivel makacs vagyok es onfeju.na meg van egy adag kilometer koztunk, meg persze hulye sem vagyok.ezt a tanacsodat nem fogadhatom el:D.meg azt kifelejtettem a leirasbol h hihetetlen valogatos is vagyok:Sminden aprosag...egyebkent 25.
2012. dec. 19. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!