Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért van ez hogy fojton megnézem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez hogy fojton megnézem?

Figyelt kérdés
Tecik egy csaj még mindig tudom hogy nincsnála eséjem kitet egy uj képet a fécbukra és folyton megnézem persze tudom hogy szép de ezel csak azt érem el hogy az orom előt van mi nem lehet az enyém de mégis ujra és ujra megnézem.

2012. dec. 19. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

folyton

Tetszik

nincs nála

esélyem

kitett

új

facbook-ra

ezzel

előtt

újra

2012. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Miért nincs esélyed? Nyelvtantanár?
2012. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem próbálkozol nála?
2012. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mer gyerke van a pasijátol .
2012. dec. 19. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
attól még dughatsz vele nem ? hány évesek vagytok ?
2012. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökerek járnak ide.
2012. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:/

én a helyedben elkönyvelném, hogy tiltott gyümölcs :S

én is voltam már így sőt :) bevallom vagyok is... meg nézem a képét, de letettem róla ..ez sajnos ilyen :/ néha felejteni kell :(

2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!