Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időről-időre ellenőrzöm párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időről-időre ellenőrzöm párom telefonját, megnézem freemailjét, facebookját! Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk elején nem volt szerelmes belém a párom. Kiderült, hogy flörtölt mellettem, hazudozott, meg nem csalt. De nagyon mély és fájdalmas emlékeim vannak, amik miatt nem tudok megbízni benne újra.

Szakítottunk 1 hónapra, de visszakönyörögte magát. Ma már érzem hogy szeret, bizonyít. ÉS azt mondja idővel bebizonyítja, hogy újra megbízhatok benne és neki más nem kell csak én. Tudja, hogy ez az utolsó esélye, semmi olyat nem tett már egy jó ideje amivel megbántott volna.

Én mégis ha fél órát késik, ha épp nem tudom hol van görcsbe rándul a gyomrom. Eluralkodik rajtam a kétely, hogy lehet csajozik, lehet megcsal bebeszélem magamnak, ingerült és féltékeny leszek és hogy önigazolást nyerjek folyamatosan ellenőrizgetem telefonját, facebookját, freemail-jét. (Véletlenül tudtam meg a jelszavait és ő már szerintem rég elfelejtette, hogy én tudom őket)

Amikor ezt csinálom, szánalmasnak érzem magam és megfogadom hogy többet nem csinálok ilyet. De mégis újra és újra megnézem/ellenőrizgetem. Mert csak így tudok megnyugodni.

Mit csináljak? Kezdek rosszul lenni magamtól!


2012. ápr. 7. 00:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem rég tettem fel egy hasonló kérdést, másik oldalról. Én vagyok a lány és engem ellenőriz a párom, bár ok nélkül.


Én nem tenném. Nem nagyon fejteném ki a válaszomat, csak egy kérdés. Ha még mindig ilyen életet él biztos vagy benne, hogy pont facebookról szeretnéd ezt megtudni?

2012. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de ez tényleg elég szánalmas.
2012. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem facebookról szeretném megtudni, de másként nem tudok megnyugodni. Igazából tudom, hogy nem csinálná azt amit csinált az elején. De mégsem bízok benne.

És ha nem ellenőrizném, akkor veszekszem vele a semmin. Már azt is mondta, hogy ez beteges amit csinálok.

De higgyétek el én soha nem voltam féltékeny. Soha nem gondoltam volna, hogy idáig süllyedek. De úgy látszik nálam nincs második esély, egyszer eljátszotta a bizalmam és képtelen vagyok újra megbízni benne, pedig szeretnék!:(

Ha együtt vagyunk minden tökéletes, de ha már fél napig külön vagyunk. (PEdig csak dolgozni megy már akkor is képes vagyok beképzelni dolgokat)

Vagy ha tudom, hogy facebookozik, attól teljesen kikészülök. Pedig gyakran szokott és tudom, hogy nem csajozik.


00:49 Ha megkérnélek linkelnéd a kérdésed? Kíváncsi lennék rá!

2012. ápr. 7. 00:57
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az vagy. Azért, mert engedted, hogy visszakönyörögje magát. Szakíts vele, mert bizalom nélkül (egyébként jogosan kételkedsz benne a leírtak alapján) semmit sem ér egy kapcsolat.
2012. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs bizalom, akkor szart se ér az egész. A szex ideig-óráig egyben tartja a kapcsolatodat, de aztán lapátra kerülsz. Akkor majd mondhatod, hogy "nincs egy normális pasi seeeeeee"
2012. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%

" Időről-időre ellenőrzöm párom telefonját, megnézem freemailjét, facebookját! Szánalmas vagyok?"

Ennyit elég is volt elolvasnom.Hogy szánalmas vagy-e?? Ilyen viselkedésnél igen.Ne haragudj,de én a helyeben összetenném a két kezem,hogy a pasas még nem lépett le.Én simán elhagytalak volna.Bizalom nélkül semmit nem ér a kapcsolat,és ennyit olvasva is rájöttem,te abszolút nem bízol benne.

2012. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
01:00 Akkor olvasd el, hogy miért nem bízok benne!
2012. ápr. 7. 01:03
 8/31 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem vagy szánalmas, sőt szerintem sokan nem is gondolnánk, hogy mennyien csinálják ugyanezt.

Viszont igaz ami igaz: ha nem tudsz bízni benne, akkor nem sok értelme van az egész kapcsolatnak.

2012. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
Persze, mindenre van legalább 1 jó indok. Innentől már igazolást nyernek a tetteid, ugye?
2012. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!