Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti nem vagytok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem vagytok túl válogatósak lányok terén?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok,és eléggé válogatós...egyszerüen minden csajban megtalálom a hibát,de amelyik csaj tökéletesen bejönne nekem külsőleg az vagy flegma vagy van pasija...főleg a vékony csajok tetszenek és ha egy kicsivel "vastagabb" a csaj akkor már azt mondom hogy ááá inkább nem...pedig az is tetszik csak....Csak én vagyok ilyen válogatós?

2012. máj. 15. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is az vagyok, nem is volt 20 évig senkim :D aztán jött egy olyan lány, aki minden szempontból megfelelt, azóta is együtt vagyunk :)
2012. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
5 évig nem nagyon akarok várni :)
2012. máj. 15. 00:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig várni fogsz! :-)

Aztán rájössz, hogy nem baj, ha nem annyira vékony... és ami most nem számít, az lesz fontosabb.

Ugyanolyan válogatós vagyok, mint 20 éve, csak most mások az elvárások.


36/F

2012. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De pl nekem azért kellenek a vékony csajok mert nem vagyok az a nagy darab állat...nem az hogy kicsi vagyok,csak szerintem az természetes hogy a srác nagyobb a csajnál..nem a csaj nagyobb...a csajoknak is akkor van meg a biztonság érzetük ha magasabb,erősebb pasihoz bújhatnak.
2012. máj. 15. 01:03
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Értelek, én is így vagyok ezzel. Én is alacsony, vékony fiú vagyok és mindig a vékony, kicsi törékeny lányok vonzottak a leginkább, de hát sajnos mindenkinek ők kellenek, így foglalt mind már. Ez van, de én nem akarok összejönni egy 70 kilós, nagydarabb lánnyal csak, mert más nem lehet, akkor inkább maradok egyedül.


Remélem egy nap találok egy kedves, aranyos, bájos, kicsi törékeny lányt, aki jellemre is illik hozzám.

2012. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veletek én is pont így állok most.A "kiszemeltemel" mert hogy van csávója de de egyszerűen annyira megfogott a kislányossága törékenysége védtelensége hogy ezek ellenére is hogy2szer is nemet mondott nem adom fel.

(nem nyomulok csak éreztetem vele hogy szeretem)

2012. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy nem vagyok egyedül..haverom 2 mázsa alá nem adja xd nekem meg ez a kis kicsi,törékeny mégis érettek jönnek be :)
2012. máj. 15. 01:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sokkal több szép, gyönyörű nő van a világon, mint olyan aki nem az. S itt nem azt mondom, hogy nem válogatok, de a "szép" vonások sokkal jobban elnyomják a "nem szép" tulajdonságokat.

Szerintem meg te igazából egy szuperbombázót akarsz magad mellé, akivel úgy jelenhetsz meg, hogy mindenki irigyel, mintha te lennél a világ legnagyobb csődöre. Nem így kell csinálni, mert akkor 10 év múlva ugyanitt kérdezed: "25 vagyok, miért nem volt még eddig egy csajom se?" S válasz az lesz: "mert a világ visszaadta neked fülest".

2012. máj. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy éppen igényes, kocsi vagy autó...ki hogy hívja tök mindegy. Viszont fogsz te még lejjebb adni az igényeidből, mikor rájössz, h az elképzelt lány max a képzeletedben létezik!
2012. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"én nem akarok összejönni egy 70 kilós, nagydarabb lánnyal csak, mert más nem lehet, akkor inkább maradok egyedül."


Hát, barátom, azt kell mondjam, hogy akkor meg is érdemled. Sokáig is leszel még egyedül, hidd el. Előbb-utóbb meg majd rájössz, hogy valójában nem ezek a dolgok számítanak, hanem vannak, amik sokkal de sokkal fontosabbak egy kapcsolatban, mint a külső.


Ja, és a 70 kiló még csak nem is "nagydarab", az még éppen csak egy ici-picit teltebb, és igenis, nagyon csinos és nőies lányokat láttam már, akik nem 55 kilós hurkapálcikák voltak. Ugyanolyan homokóra alak, formás csípő, telt keblek, kerek popsi, és 70 kiló. Azok az igazi nők! ;)


Na mindegy. Remélhetőleg egyszer majd te is rájössz. :)


31/F

2012. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!