Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek egy olyan emberbe, akivel szinte még nem is beszéltem, aki szinte csak annyit tud rólam, hogy élek?

Figyelt kérdés

És szerelmes lehetek egy olyan személybe, aki nem is létezik, csak én képzelem el? (ezt úgy értem, hogy van egy élő, igazi, bizonyos személy, de mivel nem ismerem, ezért a képzeletem alkot róla képet, ami nem biztos, hogy valós és igaz)

A szerelem szerintem már ott kezdődhet, hogy erős tapasztalatok által ismerem azt az embert, hosszú ideje ismerem, átéltem vele dolgokat, tudunk egymásról dolgokat, amiket mások nem.

De egy ember, pusztán, kizárólag a megjelenésével, a látványával okozhat mélyebb érzelmeket?

Remélem, érthető, és nem annyira kusza.

/tudom, hogy erre nem lehet konkrét választ adni, illetve szerintem ez relatív, és helyzetfüggő, de legyetek szívesek, próbáljatok választ adni! :)/ Köszönöm.



2012. dec. 21. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Velem is pont evan. Köszönőviszonyban vagynk, de én teljesen bele vagyok esve a srácba!!!! :/ Már nagyon régóta.

Tehát,igen lehet!!!!

2012. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.:)
2012. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nos, én még köszönőviszonyban sem vagyok vele.

De már gitározott a gitáromon.

Igazából... teljesen lenyűgöz, és... nagyon szimpatikus nekem. Van benne valami. Nem tudom, hogy mi, de teljesen megragadt engem.

2012. dec. 21. 19:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Valójában azért kérdezem én ezt itt, mert nem vagyok biztos. Azt hiszem, még sosem voltam szerelmes. És eddig azt hittem, ehhez két ember kell. Hát, nem.

Nem tudom, hogy mikor vagyok szerelmes. Nem tudom, milyen érzés. Nem tudom eldönteni.

2012. dec. 21. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:

"mivel nem ismerem, ezért a képzeletem alkot róla képet, ami nem biztos, hogy valós és igaz"


Arra figyelj, hogy ez viszont egy csapda, tehát ne képzeld el, hogy biztos ilyen..., vagy olyan..., hanem azt tudatosítsd hogy 'pontosan tudod, hogy nem tudod milyen'.

És így nem a képzeletbe leszel szerelmes..

2012. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Te csupán a szerelembe vagy szerelmes...
2012. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jelenti a szerelmet.

Én abban határozom meg, amikor már testi érzettel is jár, jellemző pl. a fogyás.

Én a Földön 2féle szerelemről tudok eddig.

Az egyik a szerelembe esés, amiből 2-3 év alatt szoktak kimászni, és birtoklási vágyat, veszekedéseket, féltékenységet és pillangoagyomorban-érzést, izgatottságot produkál.

A másik a szerelembe emelkedés, ami sosem ér véget, egyre csak erősödik, és az isteni szeretetre hasonlít jobban, amikor adni és adni akarsz, azt, amitől a másik boldog, meghagyod a szabadságát, és nem a gyomrodban, hanem a mellkasodban érzed azt a valamit, felemelő érzést, tisztaságot.

2012. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hetes, miből gondolod?
2012. dec. 21. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Na igen, igazán nincs rá szó valójában, mert ugye egy érzés az egész, mégis a 'rajongok érted', 'szerelmes vagyok beléd', 'szeretlek téged' szavakkal fordítjuk le.


De ugye szeretnél Vele lenni? Szeretnéd, ha életed végéig a párod lenne? Meghalnál Érte, ha kell? stb...

2012. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!