Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsazsa92 kérdése:

Mit tegyek, hogy vissza szerezzem? (Lentebb bővebben. Bocsi hogy ilyen hosszú)

Figyelt kérdés

Leszbi téma.

Kb 3 hónapja ismerek egy csajt,előbb volt köztünk szex,mint kapcsolat.december elején összejöttünk,mondván ő szeret-mert én nagyon is őt! Aztán minden nap nála aludtam,suli előtt,suli előtt mindig vele voltam.Mindig mondogatta úgy érzi,hogy miután elkezdtünk járni,már nem kell nekem,mert nem ölelgetem agyba-főbe,meg nem puszilgatom meg az ágyban is alig akarom átölelni..ez nem igaz,minden tőlem telhetőt beleadtam.Egyébként én is ugyanezeket éreztem az ő részéről..Ellőtt egy ilyet,hogy ha nem csinálok vmit meg fog unni(alias elhagy) kérdem én,ha vki szeretsz akk. ilyenért el lehet hagyni,meg ha suli mellett elmentem 1 héten 1x dolgozni,akk is h miért kel nekem dolgozni miért nem vagyok ink. vele..bla.

Meg épp meg volt időszakom volt és olyankor rosszabb hangulatom van..erre h már 2 hete ilyen vagyok,nem is szeretem stb....mikor meg a megérzéseimről beszéltem akármivel kapcsolatban h haggyam már vele,mert fa@ságok..egyik ilyen,hogy tudom h ő fog elhagyni(bejött)...ha nem voltam ott alig keresett..plusz exével ment el színházba...most én vagyok hülye,de gáz hogy féltékeny voltam rá?

Kérdésem,miután szakított velem telón,(amit úgy kellett kiharcolnom,hogy miért nem hív,stb..kinyögte h ez nem megy,meg már utalgatott rá,tök mások vagyunk stb)..decemeber 23.-án(a kapcsink dec 6.-án lett kimondva),hogy hogyan tudnám visszaszerezni?? Sok ötletem van,de hátha ti tudtok jobbatt! Képes vagyok BÁRMIRE!IMÁDOM őt,pedig meg sem érdemli...azóta is néha ráírok viberen,válaszol egy-két szót és "eltűnik"...facebookon is tiltott,mert szakítás után beszóltam neki,hogy soha ne legyen szerencsés meg h roh@djon el a pénzével meg az exével együtt(jó ez durva volt).Mi tévő legyek?? sms-t írjak még neki?dec.30-án leszbi buli lesz Bp-en, ha eljön hogy viselkedjek vele?

KÉRLEK SEGÍTSETEK,NAGYON FONTOS!

Előre is köszi én: 20/L, ő 23/L



2012. dec. 27. 17:42
 1/9 isshosenkin ***** válasza:

Ha az elején elmondod hogy két csajról szól a sztri el sem olvasom....de már elolvastam, úgyhogy írok vmit.


Szerintem az a nagy helyzet, hogy megunt téged, kihasznált...és közben az exével is kavart...arra kellettél neki, hogy elfelejtse az exét...ne haragudj ha megbántalak, de én ezeket gondolom...


egy ilyen csajért nem érdemes harcolni, vagy brmit is tenni...te jobban szeretd őt, mint ő téged..


nem fogod tudni visszaszerezni, max...röövid ideig..de nem éri meg.

2012. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Segítsek elfelejteni? ;)
2012. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A mondandóm így kezdődik: "leszbi téma" ebből mire következtettél????Két csávó vagy mi? ne haragudj de ennél konkrétabban nem írhattam volna le..

egyébként köszi

2012. dec. 27. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Aztaaaaa, full ugyanez volt velem 3-4 hónapja, én is vissza akartam szerezni, már kezdtem gondolkozni rajta, hogy valaki poénból írta a nevemben :/ Bocs a szar bevezetésen, csak lesokkolódtam...


Valószínűleg annak volt igaza, aki azt írta, kihasználtak. Viszonylag nehéz normális barátnőt találni egy nőnek, lehet, hogy az exe után hirtelen téged annak talált és ezért megtartott. Ebben az esetben (akármennyire is szereted), ne szerezd vissza, felejtsd el. Inkább legyél mérges rà, menj el edzőterembe és verj szét egy bokszzsákot (lehet, hogy ez rossz példa, de nekem mindig bejön :)), vagy csinálj valamit, ami neked segít.

Ha nem használt ki, csak nem sikerült belédszeretnie, akkor sem érdemes ezen agyalni, ez nem fog változni, nem véletlenül romlott meg a kapcsolatotok.

2012. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) te túl tettél màr az illetőn?
2012. dec. 31. 07:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hogy lehet ilyen szemét dolgokat beszólni az illetőnek, akit ugye szeretsz? A r@hadjon el-en akadtam ki egész pontosan. Amúgy végül mit cselekedtél?
2013. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A buli estélyèn küldtem neki sms-t vissza is írt,azt mondta nem jön a buliba! Felhívtam,felvette beszéltem vele 4 percer,és a szokàsos h miket írtam neki,ugyebár a rohadjá el...meg h nincs kedve bulizni.szval már nem érdekel,hagyom a francba.
2013. jan. 3. 09:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálattal hallom. Mindenesetre egy tapasztalattal gazdagodtál. Amúgy tudom, hogy bunkón viselkedett veled, de máskor legalább te ne süllyedj le arra a szintre.
2013. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Te úgyis jobbat érdemelsz! :D
2013. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!