Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni? Hogy adhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Hogy adhatom a tudtára?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy eléggé mélyponton van a kapcsolatunk a barátommal. Az egyetem miatt alig tudunk találkozni, egy héten háromszor, ha tudunk találkozni, ez pedig roppant kevés. Másfél éve vagyunk együtt, már nem olyan, mint az elején, és ezt hiányolom. Igyekszem mindent megtenni érte/értünk, de ő nem tesz ennyire nagy dolgokat a kapcsolatért, és azt sem érti meg, hogy igenis elveszíthet. Van egy srác, jóban vagyok vele, tök aranyos, kedves, rendes, be is jön nekem, de akkor sem akarom elhagyni a barátom, bár bevallom, gondolkodtam már a dolgon, mert ő semmit nem tesz igazán értem. És ebből kezd nagyon elegem lenni. Amikor közöltem, hogy boldogtalan vagyok, és változtasson, sem történt igazán semmi fontos. Azt is elmondtam, hogy van ez a fiú, és el is gondolkodtam a dolgon, hogy értse, hogy tényleg komoly a dolog, és hogy tennie kellene, tennünk kellene. De nem nagyon érdekli. Nem lát a héten eleget, talán azt hiszi, csak hiszti az egész, nem is gondolom komolyan. Most mondjam el, hogy a sráctől kaptam egy levelet, egy verssel, vagy hogy bókolt? Vagy most mit tegyek?? ( 19 vagyok, a barátom is 19, a srác pedig 20.) Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 28. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el és kész. Nemlesz jobb. A pasid megszokásból van veled. És lehet h te is megszokásból ragaszkodsz hozzá. Amikor esélyt adsz egy harmadik embernek h udvarolgasson akkor már nincs nagy ragaszkodás.
2012. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!