Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok így vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így vele? Ennyire reménytelen volnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában annyira vágyok egy fiúra, egy ölelésre, egy védelemre, amelyhez mindig odabújhatok... Egyszerűen szükségem van valakire, aki ezt nyújtja nekem... Minden éjjel ilyet álmodok, aztán reggel, amikor ráébredek, hogy ez csak egy álom volt, hiányérzetem van... Szomorú vagyok, ha látom a többi lányt a suliban kézen fogva sétálni egy fiúval és arra gondolok, hogy engem senki se akar és szeret... :-\ Az a baj, hogy ronda volnék?? [link] [link]

2012. dec. 29. 23:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Kedves kérdező, merre is laksz? :$


Egyébként szép vagy, csak fiatal. :)

2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Igen minden ami eddig le volt írva. Nyugi, engem sem szeret senki. :D Én várok. Ha létezik számodra olyan, hogy a nagy Ő, akkor biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni! Mindenesetre ne keresgélj, csak legyél türlemes!!!

És én is 1et értek azzal, hogy a görcsösen akarástól csak rosszabb lesz! :)

2013. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia szépvagy!! Járunk??????
2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy csúnya, nagyon szép vagy én aranyosnak, kedvesnek tűnsz, de nagyon fiatal vagy még ilyenhez, bőven ráérsz még a fiúzással, inkább csináld azt amit szeretsz, sportolj, olvass, légy a barátnőiddel, most még másra nincs szükséged! :)
2013. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
már bocs, de ilyen ábrázattal nem mutatkoznék az utcán, legfeljebb egy zacskóval a fejemen. nem csoda, hogy nincs pasid.
2013. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 CristoGreg válasza:

Nem vagy ronda...csak szeretnéd megélni azt a csodálatos,tökéletes érzést amit másoknál látsz,de nem feltétlenül jó náluk a helyzet hidd el.A mi korunk környékén

(kb annyi idős lehetsz mint én)szerintem az ember nem fogja megtalálni még a párját aki meg "megtalálja" azt dobja 1-2 hét múlva és jön a következő,légy türelmes érezni fogod azt az érzést hogy ha eljön a nagy Ő és nem szabad elhamarkodott döntést hozni hogy akkor:oké,de csak azért hogy legyen már nekem is valakim,mert aztán lehet ő vagy te fogsz vele elválni.Várni kell.....még nekem se volt meg ez az érzés amit te keresel,ellenben én kerestem magamnak valamit ami leköt mint pld nálam a gitározás.Te is keres valamit.Ja még valami ezt még a "Két pasi és egy kicsi" című sorozatból hallottam Charlie Sheen mondta asszem,nem pontosan emlékszek már a jelenetre,de megkérdezték tőle hogy miért van az hogy mindig ilyen jó nőkkel van,erre azt mondta azért mert a jó nőkhöz mindig félnek oda menni a férfiak. Remélem érteted mire céloztam.

Sok sikert!


15/F

2013. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!