Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen vagy van még értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen vagy van még értelme?

Figyelt kérdés

Három hónapja megismertem egy fiút, aki végre újra kedves volt velem. Nagyon jól esett a közeledése és minden bókja, amit nekem szánt. 1 hónapja átléptük a "barátság" határt és megnyíltam felé. Ahogy egyre jobban és többet beszélgettünk már alaphelyzetnek vettük a kapcsolatunkat. Egy baj van ezzel: az ország másik végén lakik. Vártam hogy találkozzunk, ígérgette is... de valahogy mindig közbejött valami. Van értelme még ezzel vesződnöm? Úgy értem... nem akarok több hónapig várni rá és pofára esni, mert áltattam magamat pár kedves gesztus, illetve szó miatt. De eltaszítani sem akarom, mivel úgy érzem nagyon is megkedveltem. :/ Ti mit gondoltok? :(


(Budapesti lány,16)



2012. dec. 16. 22:17
 1/5 ktk312 ***** válasza:
Baráti szinten megmaradhattok, először nehéz lesz, mint mindig, de egyszer talán összehoz vele a sors ;)
2012. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem jobban tennéd ha nem várnál rá, mert ez szerintem nem fog így működni, főleg ha nem is látogat téged meg.:S

Sokkal jobban járnál, ha elengednéd őt.

2012. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom az 2. valaszolo velemenyet. En pont ugyanilyen helyzetben voltam egy evvel ezelott. Belevagtam, remenyketem, hogy mukoni fog, de nagy pofara eses lett... Szerintem hagy, jobb felni mint megijedni.
2012. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 évesen lehet, nem érdemes belemászni ebbe. Még ha szimpatikusak is vagytok egymásnak élőben akkor is rettentően keveset tudnátok találkozni az iskola miatt. Addig amíg végeztek a sulival és lehetőségetek lesz arra, hogy egy városban lakjatok meg nem hiszem, hogy bírnátok távkapcsolatban.


(24N, távkapcsolatban)

2012. dec. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Igazából nagyon el kell ezen gondolkodnom, nem szeretném elveszíteni őt. Még ha barátként is, de tartani szeretném vele a kapcsolatot. A kettőnk közötti korkülönbség (5 év) is megnehezíti a döntésemet, mert világéletemben attól féltem, hogy nem vesznek komolyan. Nagyon közel kerültem hozzá és rosszul esne ha nem értené meg döntésemet. Lelkileg ez nagyon nehéz nekem... :/
2012. dec. 17. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!