Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, reménytelen helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, reménytelen helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, sőt szerelmes vagyok belé, már el is akartam hívni, hogy megbeszéljem vele ezt az egészet, de pont aznap megtudtam,hogy neki más kell.Nem tudom elfelejteni.Menthető még ez vagy nem?

14/F


2012. dec. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj,ha neki más kell..De erre a kérdésre a leírtakban már te is válaszoltál..
2012. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát figyelj barátom... ha neki más kell akkor minimális az esélyed nála.


DE, én sosem adtam fel, és most is van egy pozitív válaszom. ("A remény örök"). Valószínűleg nem tetszel neki külsőleg, így az eszeddel kell levenned a lábáról. Beszélgetned kellene vele és legrosszabb esetben max barátok is lehetnétek.

2012. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elmondom hogy volt ez az egész: számtek előtt vártam és ez egyik barátomhoz odament a barátnője ( ő is lány) és mondta neki hogy kit szeret egy lány meg akit én szeretek, de úgy mondta nevet, hogy én ne halljam, de én rögtön kitaláltam ( egy rohadt pénzes köcsög).Az segítene ha totál beégetném a másik gyereket, úgy hogy ne derüljön ki hogy én voltam?
2012. dec. 26. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne add fel, a csajok szeretik a kitartó pasikat, legalábbis én biztos. Nálunk ugyanez volt a helyzet, és a jelenlegi barátom bebizonyította nekem, hogy ő sokkal jobb, mint a srác, aki eredetileg tetszett.:) Január végén leszünk egy évesek <3 Sok sikert, és kitartást! :)
2012. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne égess be másokat, az nem vezet sehova...
2012. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi és gratulálok nektek :)

Bocs, a durva gondolatér csak az a gyerek mindig keresztbe tesz nekem és hogy már megint ő....Kiakadok.Már mindent megpróbálnák,hogy az enyém legyen.Az nem korai,hogy 14éves koromba ennyire erős érzelmeim vannak egy lány iránt?És ha tudnátok valami tippet,hogy mit csináljak létszi írjátok le.

2012. dec. 26. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem korai, és nem is erősebb, mint bármelyik kamasz szerelme. És csak meg kell szerettetned magad a a lánnyal, ennyi az egész. Úgy tolhatsz ki a legjobban a sráccal. ;)
2012. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!