Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megpróbálok közeledni barátnőmhöz, megsimogatni, megcsókolni vagy megölelni, elfordul, elveszi a kezemet, elhúzódik! nekem ez nagyon szarul esik, már beszéltem vele erről és mondta hogy ő nem szereti ha hozzáérnek, és nehezen tudja kimutatni hogy szeret valakit de megpróbál megváltozni és kért hogy ne hagyjam el emiatt! Mindig azon gondolkodok amikor ezt csinálja hogy mit érezhet!

2012. dec. 27. 01:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2012. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem érte régebben valamilyen trauma?
2012. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
20+ és első barátjának párhuzamosan 2 barátnője volt ő volt az egyik
2012. dec. 27. 01:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagy valami gyerekkori trauma, vagy családi/anyagi gondja van és nem bír kikapcsolni és ellazulni. Lehet a jövőtől fél vagy nem tudom. Nem te vagy az első, aki ilyenre panaszkodik sok lánynál van az, hogy nem szereti, ha hozzáérnek...érdekes
2012. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Talán molesztálták gyerekkorában és ez akaratlan reflex. Ha majd eléggé megbízik benned akkor azt sem akarja majd, hogy elengedd.
2012. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
számomra ez tök furcsa, ugyanis férfi létemre irto nagy szükségét érzem hogy néha megöleljem, odabújhassak hozzá, próbálom visszafogni magam és kevésszer hozzáérni de azért szerintem ez már túlzás hogy fél éve járok vele és még csak párszor csókolóztunk! Ölelni is max 2mp-ig tudom utána ellök!
2012. dec. 27. 01:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ez nem azt jelenti h téged nem szeret. Ez bonyolult.
2012. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és kérdezd meg tőle mért csinálja azt, mert neked irtó kényelmetlen. Az a lány, akivel szintén nem szerette ha átölelik nekem azt mesélte, hogy elégedetlen volt a testével, túl soványnak gondolta magát pedig k*va jó alakja volt. Nem lehet, hogy a barátnőd is szégyenli a testét előtted? :S
2012. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy szeret, de mit éreztek? nektek nincs rá szükségetek hogy megöleljenek néha?
2012. dec. 27. 01:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Rákérdezni próbáltál már?
2012. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!