Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, amikor egy mondhatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor egy mondhatni tökéletes srác próbálkozik nálatok, akkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

Arra a típusra gondolok, aki kb mindenkinek tetszik, nagyon jól néz ki, jó fej, okos, sportos és nagyon kedves, az az igazi népszerű típus. (Na nem az olyan ostoba majmokra gondolok)

Most egy ilyen srác próbálkozik nálam néhány hete, és bárhol vagyunk látom, hogy mindenki őt akarja (mondjuk leráz mindenkit, hiszen ott vagyok, de attól még mindenki próbálja felhívni magára a figyelmét, a társaságában is az összes lányon látszik, hogy odavannak érte)

Nyilván nekem is tetszik, meg igazából nagyon hasonlóak vagyunk, összeillenénk sokféle szempontból, de nem tudom, hogy mennyire éljem bele magam.

Azt tudom, hogy nem egy nagy csajozós típus, eddig 2 barátnője volt, meg nincsenek egyéjszakás kalandjai se, szóval nem tűnik olyan csapodárnak, de azért mégis, rossz érzés, hogy ennyi lánynak ő kell.

Egyébként nem vagyok féltékeny, mert tényleg látványosan úgy bánik velem, hogy mindenki láthassa, hogy csak engem akar (pedig nem is vagyunk együtt), de később ki tudja hogy lesz ez.

Akik voltak már együtt hasonló típusú sráccal: nektek mi a tapasztalatotok?

Mindenféle válasznak, tanácsnak örülnék! :)


2012. aug. 2. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2 barátnővel nem lehet akkora szoknyfecér xD olyat is ismerek, aki 21 éves, és már annyi barátnője volt hogy már nem is tartja számon. Ha kivételesen bánik veled akkor ne szúrd el, ha tetszik akkor egy próbát megér.
2012. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy szívat, vagy álmodok:D Örülj neki.
2012. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak élvezd! Ne kombinálj.
2012. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nálam eg ilyen próbálkozik akkor mindig magamban teljesen megőrülök és legszivesebben ugrálnék és táncolnék, de ilyenkor csak szimplán folytatom a beszélgetést: -Aha, persze.. minden jó és veled mizujs?

közben ha tudná mi jár a fejemben...:DD

2012. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős ez a félelem a túl jó partnertől dolog. Csak nyilván én a nőkkel vagyok így, de tény,hogy az egy dolog,hogy összejössz vele, de be kell tudni vállalni azt is,hogy kapósak a menő emberek, könnyen találnak másikat, összejönni nem annyira nehéz feltétlenül, de aztán hogyan tovább, megtartani az nem egyszerű dolog valójában, ezen már én is elgondolkodtam. Ez az agynak egy titkos tudatalatti félelme, egy tolakvó gondolat,hogy ha egy átlagon jóval felüli párt vállalsz be, akkor lehet ,hogy nem fog sokáig veled maradni. Ahhoz azért melózni kell rendesen,hogy fenn is tudd tartani az érdeklődését. A párok manapság úgy váltják egymást mint a szarosgatyát.
2012. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!