Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak az alkohol volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Vajon csak az alkohol volt, vagy csak előttem játssza meg magát?

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt párommal.2hónapja elment inni a haverokkal. Éjjel hív a barátnőm, hogy a pasim ráhajtott a barátnőjére. Másnap kérdőre vontam, aki semmire nem emlékezett. Egy hétig gondolkodtam, folytassuk-e. Azóta nem iszik és folyton a közös jövőt tervezi, de mi van ha valóban mást akar?

2013. jan. 4. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
az alkohol könnyen elvitte a balhét. lehet, hogy emlékezett rá, de letagadta. szerintem csak túl részeg volt, de ha még egy ilyen, akkor már ne hagyd magad
2013. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki részeg, az nem hazudik.
2013. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg neki, de tartsd nyitva a szemed légy óvatos ellenőrizd ha tudod (persze ne túl feltünően ne menj az agyára vele) nehogy a végén Te légy a dolog vesztese...

Lehetett apró kíváncsiság is vagy a vágy hogy újra hódító vadász pasinak érezze magát. No meg persze az alkohol hatása is lehet, nekem is van egy haverom aki részegen mindenkire ráhajt aki nőnek néz ki...:D

2013. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
smároltam már részegen egy pasival, akitől józanon hányni tudtam volna úgy, hogy másnap a barátnőm mesélte el. azóta kontroll 1000-rel
2013. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ami fix, hogy ez az utolsó esélye, ha eljátssza akkor nincs kegyelem. Szerintetek arra van valami értelmes magyarázat, hogy ilyeneket csinál(részegen), de akármikor ha szakítani akarok, akkor meg foggal körömmel kapaszkodik?
2013. jan. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!