Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted alakulhat ki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted alakulhat ki így komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam és írták, hogy ha utcán szólítom le a lányt, esetleg facebook-on írok rá, abból általában nem szokott komoly kapcsolat kialakulni. Ilyenkor felmerül a kérdés: akkor hogy? Én szerintem ez nem igaz, de nektek mi a véleményetek erről?

2013. jan. 5. 23:36
 1/6 anonim válasza:
63%
facebook-os ráírásos módszer esélytelen(mivel nem is mered, a profilja meg semmit valódit nem árul el róla általába).....utcán leszólítás?.......összejöhet de inkább valami szórakozóhelyen
2013. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bejöhet mindkettő.csak szerencse kell hozzá,meg olyan valaki aki illik hozzád akkor is ha megismerted.:)
2013. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék ha rám írnának fbon ilyen szándékkal. :)


21/N

2013. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Face-es ügyet úgy képzeltem el, hogy az csak a kapcsolatteremtésre kell. Később már randi. Egyébként miféle szórakozóhelyre gondolsz? Diszkóra pl.? Ott fizetek 1 kör italt, és egész estére van táncpartnerem, akikkel úgy csókolózom, hogy azt se tudják hogy hívnak. :) Tisztelet a kivételnek. Meg ott amúgy is max a metakommunikáció jöhet a szóba, mert a zenétől semmit nem lehet hallani.
2013. jan. 5. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ismerkedést valahogy el kell kezdeni. Hogy az hogy történik, véletlenül melléd ül valaki a buszon, rád ír facebookon, leszólít az utcán, egy csoportba kerültök egy egyetemi kurzuson, találkoztok diszkóba... végülis mindegy. Nem ezen fog múlni. Ez csak a kezdete a dolgoknak. Hogy abból milyen kapcsolat lesz, az a továbbiakon fog múlni. (Végülis nagyjából ugyanazokkal az emberekkel találkozhatunk mindenfelé, nincs kategorizálva, hogy Facebookra csak a komolytalanok regisztrálnak, az utcákon csak a könnyed kapcsolatot akarók közlekednek...)
2013. jan. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly kapcsolat inkább úgy alakulhat ki, ha többször is találkoztok, pl. együtt jártok valahova! Az, hogy egy diszkóban pár óráig egy teremben tartózkodtok semmi! Én legalább is sosem hittem az internetes vagy a utcán ismerkedésben!
2013. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!