Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek milyen elváráso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen elvárásotok van egy férfitól komoly kapcsolat létesítése szempontjából?

Figyelt kérdés
Kritériumokat írjatok, ami esetleg tapasztalat alapján alakult ki, hogy kivel, milyen típussal nem kezdenétek, vagy inkább hogy mik az igényeitek ahhoz, hogy egy férfit elfogadjatok társnak?

2012. dec. 28. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A lányok mindig komoly kapcsolatra szerelemre vágynak, az hogy ebből mi lesz, hogy meddig juttok az többnyire a pasin áll szerintem.
2012. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

sok-sok tulajdonság, amit most sorolhatnék, lehet, h sok férfiban meg is van

de a legfontosabb nekem, egymásnak támaszai tudjunk lenni kölcsönösen, ha valami bajom van, bizonytalan vagyok,stb. nem akárkivel osztom meg, a kapcsolat komolysága az intimitáson túl azon is múlik, mennyire tud a barátom is lenne, amellett, h szerető

2012. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ez igaz, csak nem válasz a kérdésre, de azért kösszzzz :)
2012. dec. 28. 13:17
 4/18 A kérdező kommentje:
ezt az elsőnek írtam
2012. dec. 28. 13:18
 5/18 A kérdező kommentje:
2-es, de akkor sorold fel kérlek. Mi az ami mindenképp kell? Úgy értem milyen kompromisszumokat lehet kötni? Tegyük fel: helyes, kedves de nem gazdag, vagy gazdag, és kedves de nem helyes stb. :)
2012. dec. 28. 13:19
 6/18 anonim ***** válasza:

Őszinteség...ez nekem a legapróbb részletekbni elferdítésis elítélendő, elvárom hogy mindenben full őszinte legyen.

Erkölcsi tartás, szeretném ha jóravaló, becsülettel és büszkeséggel, morális tartással legyen az illető.

Ennyi. De én ezek alapján is választom a barátaimat, senkit nem tűrök meg, aki nem egy jóravaló, értékes ember

Nem érdekel ha lusta, ha semmi humora, de ezeknek meg kell felelni! Mint ember, már úgy is, nem h akivel összekötöm az életem

2012. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
most csak írtam egy hülye példát, mielőtt valaki belém kötne!
2012. dec. 28. 13:19
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Most kifejtem bővebben, hogy férfiak nőktől általában sose fogadjanak el párkapcsolati tanácsot, mert azok 98%-a nem működik, értelmetlen vagy téves. Vonatkozik ez a legnagyobb őszinte jószándékkal adott tanácsokra is, sőt, sokszor ezek a legveszélyesebbek.


Ennek fő oka, hogy a nők a legtöbb esetben nincsenek tisztában a saját működésükkel. Ez a kijelentés egyesek számára talán nagyképűségnek tűnhet - sebaj, az okosabbak tovább olvasnak és meglátják, hogy igazam van.


Gyakran előfordul, hogy egy nő arról beszél, milyen tulajdonságokat talál vonzónak egy férfiban. Ha a kinézetre vonatkozóakat félretesszük, a többi elvárás ígéretesnek tűnik a szerelemben balszerencsés férfiaknak, hiszen általában ilyesmikről van szó: a pasi legyen kedves és megértő, intelligens, legyen jó humora, tudjon a nőre figyelni, stb. Namármost ez mind szép és jó, csak az a gond, hogy tele a világ ilyen pasikkal, akik a kutyának sem kellenek. Hol van tehát ez a kutya elásva?


A nők számára alapvetően kétféle férfi létezik, csak erről nem beszélnek, és sokszor nem is nagyon tudnak (tudatosan). Az egyik csoport felkelti az érdeklődésüket, a másik nem. Ez a második csoport gyakorlatilag láthatatlan a nők számára. És amikor arról beszélnek, hogy milyen egy vonzó pasi, valójában azt fejtegetik, hogy milyen szempontok szerint választanának az első csoportból. A legtöbb férfinak viszont olyan tanácsra lenne szüksége, hogy hogyan kerüljön át a második csoportból az elsőbe - de a nők "bölcs szavai" erre egyáltalán nem vonatkoznak.


A gond ott van, hogy a második csoport - ami a nők számára nem is létezik - a férfiak 80%-át teszi ki. Ezekkel a nők csak végszükség esetén állnak szóba - ez régen azt jelentette, hogy a nagyi kifejezett tanácsára; manapság inkább azt, hogy csak 30 fölött, amikor a bulizásnak már vége, és sürgősen kéne a házasság meg a gyerek. És aki ebben a csoportban van, az hiába intelligens, jú humorú és megértő, csak figyelheti, ahogy a fiatal csajok az ostoba, faarcú - és olykor bűnözésre hajlamos - "menő csávókkal" buliznak. Mert hát a nők inkább választanak az első csoportból olyat, aki nem felel meg az elvárásaiknak, mint a második csoportból olyat, aki igen. Ennek oka a szexuális vonzalom, amit nem lehet irányítani. Ahogy egy férfi szívesebben választ szexuális partnernek egy bombanőt, aki butácska, mint egy háromdiplomás bányarémet, úgy a nők szívesebben választanak szexuális partnernek egy magabiztos, erőt sugárzó pasit, mint egy olyat, aki az orra alatt motyog és elpirul ha szólnak hozzá. Tehát a fentebbi kijelentést úgy lehetne pontosítani, hogy egy férfi hiába intelligens és jó humorú, ha nem magabiztos és erős, akkor a nők nem fognak rajongani érte. Ezzel szemben egy férfi hiába buta és humortalan - ha magabiztos és erős, a nők a lába elé fogják vetni magukat. A "mindent vivő" kombináció persze az, amikor túlteng az önbizalom, magas a státusz, és még az IQ meg a humor is passzol: ezért van az, hogy a Harrison Ford-félék még Leia hercegnőt is megkaphatják. Sőt, nem csak "megkaphatják", egyenesen derékig járnak a nők tömegében, akik a lábuk elé vetik magukat.

2012. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Férfi legyen, okos, mélyérzésű, egyenes jellemű és ne befolyásolható.
2012. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as te tudsz valamit! :) Teljesen egyetértek veled,bár én a 2. csoportba tartozom sajnos. :D végre valaki nem csak hablatyol meg hülyeségeket írogat meggondolatlanul.
2012. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!