Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőmmel? (18L/18F)

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,és ahogy az lenni szokott egyre jobban ismerjük meg egymást,így pár hónapja már a kellemetlenebb tulajdonságait is ismerem.

Szóval az a gond,hogy rettentően makacs,önfejű,sértődékeny és gyerekes is. Például nagyon kell vigyáznom rá,hogy mit mondok,mert ha egy rossz vagy kicsit erősebb szó kicsúszik a számon már durcizik,nem szól hozzám stb. Ezzel szemben ő bármit mondhat,aztán elég csak annyit mondania,hogy bocsi és kész. Ezenkívül ha én szeretnék valamit csinálni az neki unalmas,de ő bármit kitalál én megcsinálom,ha még nincs is sok kedvem hozzá,mert ha nem én milyen egy unalmas pasi vagyok,szóval sok dolgot megteszek érte. Beszéltem már vele róla,hogy próbáljon meg változtatni ezeken a dolgokon,de ő mindig azt mondja,hogy ilyen születése óta,és nem tud rajta változtatni,fogadjam el így. Ez így volt egy darabig,míg kb. egy hónapja ultimátumot adtam neki,hogy változtat magán vagy vége.

Egy darabig sikerült is neki tartania magát,de most legutóbb megint egy kis hülyeség miatt sértődött meg úgy,hogy haza is ment. 1,5 hete nem is beszéltünk,míg ma írt egy sms-t,hogy "látszik mennyire hiányzom neked,hogy nem is keresel...". (Én egy bocsánatkérést vártam volna) Így ma beszélgettünk,de megint ott lyukadtunk ki,hogy ő ilyen így kell elfogadnom.


Szóval,az lenne a kérdésem felétek,hogy ti mit lépnétek egy ilyen kapcsolatban? Én nagyon szeretem őt,és ő is engem,mert mindig velem lenne,bár ez nem mindig lehetséges.


Bocsánat,hogy ilyen hosszúra sikerült,remélem valaki tud valami okosat mondani. :)



2013. jan. 6. 01:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
csak aztán vigyázz mert lehet hogy ő fog sírni, de ő fog téged összetörni. gondold át, hogy megéri-e neked. remélem segítettem kicsit
2013. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Persze,persze. Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat.

(nyomtam mindegyikre egy zöldet) :)

2013. jan. 6. 01:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy szereted úgy amilyen, vagy ha így nem tudod elviselni, akkor szakíts. Ő megmondta, hogy nem akar változtatni. Őszintén szólva a leírásod alapján annyira nem lett szimpatikus a lány. Fel kéne fognia, hogy nem csak ő van ezen a világon. Mondjuk 18 évesen még sokan viselkednek így, később még változhat. De nekem van egy olyan érzésem, hogy előbb utóbb valamelyikőtök megelégeli a folytonos balhét és szakítás lesz a vége. 21/L
2013. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha a bocsánatáért esedezel nem fog vonzódni hozzád, inkább sz@rd le ilyenkor meglátod jobb lesz... ne viccelek
2013. jan. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom h megbántsalak de szerintem a barátnőd egy paraszt.
2013. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Valaki :D.... válasza:
szard le :) s hidd el hamar észre veszi magát.Ha szeret megint küzd érted, s megpróbál változtatni dolgokon, hogy visszahóditson., s ha nem akkor hagy menni. Szóval csak jól jössz ki .
2013. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de jó lesz ha vége lesz a kapcsolatnak.

Már lépni sem kellene, szerintem ő is tudja itt a vége.

2013. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!