Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma arra léptem fel msn-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma arra léptem fel msn-re, hogy 1 srác neve volt kiírva szívvel együtt, mit kezdjek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ma arra léptem fel msn-re h 1 srác neve volt kiírva szívvel 1üt, nem írtam a bnőmnek h most mit is jelentsen ez.. ígyhát fogtam magam megnéztem a srác myvipjét.

megláttam 1 bnőm képét amint 1 kártyát tart a kezében a srác nevével és szívvel megint..


kifaggassam holnap du. h mégis mit képzel?

v csak túlreagáltam? bár kevésbé hiszem mert elég ok arra az imént leírtak h rosszra gondoljak.

nyugtassatok meg. és várom a tanácsokat h mit lépjek.

előre is köszönöm.

17/F


2009. márc. 30. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egy kapcsolatban lévő lány más sráccal írja ki a nevét? más sráccal van szívecskés képe? o.O ez egy gerinctelen kis p.csa. a helyedben egy szót se szólnék, megkeresném őt személyesen, köszi szivi ennyi volt, vége, tessék itt vannak a cuccaid amiket nálam hagytál, a viszont nem látásra! aztán majdcsak rájön egy idő után h mi a pálya ha utána felé se nézel.

lehet h drasztikus de nagyon felháborító amit tett :S:S

L.19

2009. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Amig fiatal vagy ,probalkozol...szerintem te is, es a baratnod is.Ha te nem probalkoztal mas csajjal ,kerdezd meg ,de ha igen akkor nem vagy kulomb es halgass. Ha szeret teged elmulik ha meg nem mi ertelme folytatni???????
2009. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

azt még elfelejtettem írni h emok vagyunk.

ha számít ez vmit.. elég nagy a barátikör.

2009. márc. 30. 22:28
 4/16 A kérdező kommentje:

én hűséges vagyok teljes mértékben.

nem adtam rá okot h iet tegyen.

2009. márc. 30. 22:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem értek teljesen, a srác myvip-jén a te barátnőd képét láttad szíves kártyával? Egyébként szerintem azonnal rá kellett volna kérdezned a barátnődnél hogy mi a helyzet. De könnyen lehet hogy a dologban nincsen semmi rossz, végülis gondolj bele, a barátnőd jól tudja hogy te látod amit ő kiír msn-en. Persze az is lehet hogy valamilyen célzásnak szánta feléd vagy féltékennyé akart tenni, de ezt csak te tudod kideríteni. Mindenképp beszéld meg vele a dolgot mihamarabb, a legjobb lett volna azonnal reagálni.
2009. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy már rég dobott, csak elfelejtett szólni?

Szerintem szakíts vele.

2009. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bnőm csinált a srácnak 1 képet. és a marha srác meg kirakta a saját vipjére.
2009. márc. 30. 22:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap még felhőtlenül elvoltunk. 1 jelet se adott h gondja lenne amit megbeszélhettünk volna.
2009. márc. 30. 22:32
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha EMO. vagy tudod a megoldast!
2009. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Oszd már le a nődet! Ne legyél papucs
2009. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!