Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dimitris kérdése:

Mit jelenthet az ha a barátnőm az exe nevén szólított? Azt mondta véletlen volt de nekem megfordult a fejemben hogy még van közük egymáshoz!

Figyelt kérdés

Tudni illik két hónapja vagyunk együtt ezalatt nem egyszer becsapott,hazudott nekem és valahogy már nem igazán tudok megbizni benne,most meg hogy az exe nevén szólít.Mit gondoljak mi lehet??Mi tévö legyek??

Előre is köszönöm a válaszataitokat!:)



2013. jan. 6. 06:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is válj meg tőle minél előbb,jobb lányt érdemelsz ennél.
2013. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nehez lesz, de szakits vele!

Most leirom az en sztorim aki nem akarja elolvasni hagyja ki.

Elozo baratnomrol van szo. Nagyon szerettem. Osszesen 4honap 1napot voltunk egyutt. Mivel szerettem hulye voltam es elneztem neki, sot le se szatam a felrelepeseit... az elso ugy derult ki hogy nalam aludt. Hat eppp vita volt elotte igy nem tudtam aludni... fogtam telom es felmentem fbre. Sajna az o fbje volt bellepve. Nem akartam durkalni a levelei kozt mert biztam benne csak pont egy level nyilt fel. Ugyebar telefonon meg kell varnia az embernek h betoltson azz adott oldal es csak utanna nyomkodhatja a kilepest stb. Betolt az uzi mennek a menure. Csak.meguti a szemem egy szo : szeretlek. Furcsalltam eloszor azt hittem zaklatja ot egy srqc. Csak megneztem es o kuldte. Elolvastam az osszejovetelunk napjatol aznapig. Vegig csalt vele! Ekkor voltunk 2 honaposak. Kozben lattam hat masikkal kavart nem tudni hany emberrel fekudt le mig velem volt. Lefekudtem de renegtem es sirtam halkan. Erre felebredt rangat faggat mibaj annyit mondtam bence es tudta (hisz az egyiket igy hivtak) sirt.. utanna el ment haza aznap reggel. Utanna azzal fenyegetett h ha eldobom kinyirja magat. Visszafogadtam. Utanna mar leszartam a megcsalasait de nagyon sok volt. Utanna megbeszeltuk h nalam alszik karacsony elotti ejjel. Varttam. Nem jott. Masik sreccal volt es jol megdugatta magat. Persze tafadta de 8 helyen ki volt szivva a nyaka es ittak is hubertust vilmost plusz effeleket. Elmondta izzabujt a gyerekhez es mellette aludt. Es hogy reggel le volt tolva rola minden de tuti nem volt semmi. Valahogy nem tudtam neki hinni. Gyengebb piabol adtam neki multkor 2cl-t es egybol rajott a bszhatnek,.. szoval ki hazudottt... nagyon szerettem de elkuldtem. Oda volt az egesz karacsonyom meg egy hetre ra is szerettem. De el kellett fogadnom h nincs velem. Utanna legjobb bnojevel osszejottem. Sokkal normalisabb lany. Az elozo csajom fenyegette h ha velem lesz a

2013. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Na elozo bnom megfenyegette az ujat hogy ha osszejon velem onnantol oda a baratsag stb.... 7eves baratsagot aldozott ram a lanny! Egyszer elaludtam es o jott be hozzam. Egy s fel orat vart szegeny de nem ment haza hanem vart. Es merges se lett,(az uj) ,.... szoval jol jartam. Mindent nem irtam le de ha keritek irok bovebben :D
2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordult...:) A legutóbbi barátomat az azelőtti nevén szólítottam, pedig akkor már egy éve nem is tartottuk a kapcsolatot. Semmi jelentősége nem volt.:)


Az már más kérdés, hogy ezt a csajt szerintem hanyagold, ha már 2 hónap alatt ilyen szépet alakított...:)

2013. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, hogy más nevet mond. Ha nekem éveken át barántő = Zsuszi, akkor hiába lesz egy Kati barátnőm, előfordulhat, hogy Zsuzsinak szólítom.

A facebook-os történeted meg kész röhej. Azért hazudott, mert rákényszerítetted. Én sem tiltottam le az exeket és a barátnőm sem. Néha megkeresik és olyan is volt, hogy találkoztak, de másnap elmeséli.

Egy "Szeretlek" sms-t mindketten megmutatnánk a másiknak. Nem azért, hogy féltékennyé tegyük a másikat, hanem hogy segítsen a kezelésében.

Valószínűleg azt javasolnám, hogy üljenek be valahová megbeszélni ezt. Van benne kockázat, de ha elveszítem, akkor nem nagy veszteség.

2013. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja előfordul, inkább csöndben vagyok, véleményem nem értek egyet csak ennyi. Én valakit 29 éve ismerek, legyen annyi elég ,éppen válunk. Még soha senkivel akivel beszélgettem nem szólítottam a nevén. Még azt sem akivel esetleg voltan, vagyok. Lépjél le! Ez csak tanács, a döntés a Tied.
2013. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat az ilyen abszolút véletlenül is, szinte reflexből. Velem is előfordult már, hogy az ex-em neve jött a nyelvemre, de én időben kapcsoltam... :) De azért ne hagyd szó nélkül.
2013. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi jót.
2013. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!