Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek össze egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Platinateknős kérdése:

Hogy jöjjek össze egy fiúval akivel eddig csak barátok voltunk?

Figyelt kérdés
Ő azt hiszi hogy barátok vagyunk de én többet érzek ennél. Ő az első gondolatom reggel és este. Becézzük egymást, és gyakran megsimizi a combomat de én még egy ölelést se merek adni neki mert félek hogy ő nem úgy érez. még nem volt palim és neki se csaja. egyikőnk se tudja milyem lenne eggyütt.

2013. jan. 6. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak a keresztneved áruld el légyszi.
2013. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Regina
2013. jan. 6. 11:29
 3/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg átölelni. :)

Mit veszthetsz?

2013. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tordas válasza:
Meg kellene neki őszintén mondanod hogy mit érzel iránta és hogy mi a véleménye erről.
2013. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de ha elmondom neki és ő nem úgy érez akkor elveszíthetem a legjobb barátom. :-(
2013. jan. 6. 11:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ölelés amúgy semmit nem jelent, némelyik lány barátommal is meg szoktuk ölelni egymást néha. A combsimogatás viszont már nagy valószínűséggel azt jelenti, h tetszel neki. Sztem ne csak öleld meg, hanem utána adj neki pár puszit, aztán lehet h ő fog megcsókolni, de ha nem, próbáld meg te!
2013. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
még egyikőnk se csókolózott ugyhogy kicsit elvagyunk maradva ilyen téren a többikektől.
2013. jan. 6. 11:42
 8/16 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
13 múltam
2013. jan. 6. 11:55
 10/16 A kérdező kommentje:
és valahogy rálehetne venni hogy ő lépjen először? mert nehogymár a lány udvaroljon a fiunak.
2013. jan. 6. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!