Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hiszik azt, hogy megváltoztatják a férfit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van olyan hogy sikerül? Olyan esetekre gondolok, mikor a pasi nagy csajozós, vagy magának való, stb..Miért hiszik azt a nők a pasi mellettük majd megváltozik? Miért nem keresnek olyat aki megfelelne az igényeiknek?

2013. jan. 6. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
mert ők akarnak dominálni, azt hiszik, hogy az jó
2013. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért, de van ilyen női igény, hogy majd ő megmutatja, ha másnak nem sikerült. Szerintem ez olyan, mint a férfiaknál amikor kihívás megszerezni egy nőt. Ilyen téren velem nem fordult még elő, hogy meg akartam volna változtatni egy férfit, mert ha olyan nagy csajozós, akkor más ajtókon kopogtasson. Viszont ha lecsillapodnak, hát nem tudom, már elég sokszor akadtam össze ilyen férfisakkal, hogy kezdeményeztek nálam, komoly kapcsolatra. Lehet más nők is tapasztaltak ilyet, és ezért, siettetni akarják a folyamatot, talán.
2013. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#1: Lófa... mit mondatsz már velem... Ha ez igaz lenne, akkor már engem és ezernyi sorstársam is meg akartak volna változtatni, felettem aztán lehetne uralkodni bőven.
2013. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3.

Na épp ezért nem akarnak rajtad, mert te egy kalap szart nem érsz:)

2013. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
naivak és/vagy buták.
2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4: Netán ismersz? Na ugye, hogy nem! S*ggfej.
2013. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hunter92 ***** válasza:
91%
A nők (ahogy mi, férfiak is) ösztönösen olyan társat keresnek maguk mellé, aki mellett fejlődhet a személyiségük. Ehhez az kell, hogy a másik kihívást jelentsen számukra. Ezért van az, hogy a "túl rendes" pasik általában nehezen szereznek barátnőt. Egy minden téren megfelelő pasi a nő logikus énje számra nyerő, de a nők az esetek többségében nem a logikus énjükre, hanem az ösztöneikre és az érzelmeikre hallgatnak, ha párválasztásról van szó.
2013. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Az en kapcsolatomban mindketten sokat valtoztunk. O is fontosnak tartott nehany valtozast beiktatni reszemre, es en is reszere. A jo dolog az volt, hogy ezekben meg is egyeztunk, egyet is ertettunk. O egy intelligens ferfi, aki nem hazudik onmagamank, onmagarol. Tisztaban van/ volt a megvaltoztatando tulajdonsagokkal, es en is az enyeimmel. Ez szerintem mind a hajlekonysagtol,belatastol, es a kozos celtol fugg. Nalunk pl.: en voltam a pasizos regebben, ot meg ezek a dolgok sosem erdekeltek. Tehat ha ket ember tudja, hogy egyutt akar lenni, akkor bizony a kapcsolatban lehet szenvedni, vagy kompromisszumokat kotni. De a valtoztatasok mind szinte a sajat egyeni javunkat is szolgaltak, nem csak a masiket es a kapcsolatet. Igy egy szemelyisegfejlodesen mentunk tudatosan keresztul, es nem nyafogunk h jajj megvaltoztattal (hiszen mi magunk is akartunk valtozni)...
2013. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7, logikusnak tűnik amit mondasz, hogy ezek szerint mindkét nem szereti a kihívásokat (a nők is), de ez amit írtam ez nem kihívás ez inkább lehetetlenség..Szerintem valakit akarata ellenére nem lehet megváltoztatni, ha valaki nem akar megváltozni nem fog. Pl. egy pasi aki csajozógép, népszerű a lányok körében nemcsak a külseje hanem a humora miatt, aligha fog lemondani arról hogy a csajok körbe rajongják, akkor se ha az illető nőt zavarja aki mellette van hogy több más nő veti ki rá a hálóját..

Vagy van a másik, a ''magányos farkas'', akit nem érdekel ki szereti és ki nem, öntörvényű, jól érzi magát egyedül a munkájával, hobbijaival, sporttal, aligha akad nő aki megváltoztathatná a hozzáállását hogy legyen nyitottabb mások felé vagy hogy a nő foglaljon el ''felsőbb'' helyet a dolgai közt.

Sok nő azt hiszi hogy gondoskodással, kedvességgel sikerül megváltoztatni a pasit és majd az undok zárkózott antiszocból hirtelen érzelmeket csikarhatnak ki..

Szerintem főleg egy felnőtt ember nem változik meg, vannak kialakult szokásai, kiforrott személyisége, nehezebben tudja leadni.

Legalábbis ez az én véleményem.

Vagy van az a fajta csajozógép aki a laza kapcsolatok híve, fő mottója a változatosság, hiába próbálkozna bárki nem fog lehorgonyozni senki mellett mert féltené a függetlenségét és mert szeretne sok féle nőt felfedezni, új élményekkel gazdagodni.

2013. jan. 7. 13:20
 10/16 Hunter92 ***** válasza:
100%
Igazad van, akarata ellenére senkit nem lehet megváltoztatni, pláne felnőttként. De egy nő ebbe nem igazán szokott belegondolni, amikor az ösztönei azt súgják neki, hogy "Ez a pasi kell!". Meg szerintem nem is az a céljuk, hogy megváltoztassák a másikat, inkább arra vágynak, hogy másik saját akaratából változzon meg miattuk.
2013. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!