Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit felizgat az a gondolat, hogy egy fiatalabbnak kinéző lánnyal kavarhat?

Figyelt kérdés
Itt nem a huszonegykétnéhány éves pasikra gondolok, hanem az idősebbekre. A lány mondjuk 23 felett van, de 15-6-nak néz ki. Nem (egészen) rólam szól, de én is fiatalabban k nézek ki, csak 20 múltam :D kíváncsiság és normális válaszokat várok. köszi.
2012. dec. 20. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 40 évesnek 16 vagy 20 holtmindegy. Friss tinipinának számít neki mind2.
2012. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mivel a nők 16-18 között a legszebbek,ezért igen.
2012. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Utolsót cáfolnám:D De amúgy igen, sőt a legjobb amikor az ártatlan külső teljesen más belsőt takar...:D
2012. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
00:39 Egy 16-18 éves még közel sem nő, hány éves vagy, 13?
2012. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem a mániám,de valahogy mindíg olyanokat fogtam ki(23 vagyok épp)Szerintem nem a kor számít,hanem hogy ki mennyire érett.Sajnos a legtöbb csajnak csak szexre kellenék...

SZóval nem,nem izgat jobban,mint bármilyen korúnak kinéző szép lánnyal szexelni.

2012. dec. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és ha egy ilyen lány lenne a barátnőtök, akkor hogy viselkednétek vele? "jajj de kis aranyos"?
2012. dec. 20. 00:52
 7/14 anonim ***** válasza:
aha, mondjuk hátrány nem lenne, azt hiszem.
2012. dec. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

számomra az lenne a fontos, hogy értelme-e, vagy sem. ha értelmes, okos, akkor semmi okom nem lenne, hogy lekicsinylően beszéljek vele/róla, ha meg kis pica lenne, akkor meg úgyse lenne hosszan tartó kapcsolat

az alapkérdésedre a válasz: igen, izgatna! és az önérzetemre kimondottan jó hatással lenne! :-)

2012. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Egy nő szereti, ha a borhoz sajtot eszik?"

"Egy férfi szereti a paprikás krumplit?"

"Holland emberek szeretik a romantikus filmeket?"


Ennyire megválaszolható a kérdésed... mindenki más, nem lehet ezt sztereotípia nélkül megközelíteni, az általánosítás viszont ostobaság.

2012. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem én aranyos csajokkal szoktam járni,az ágyban meg olyanok,mint egy vadállat.Nem szoktam mondani,csak gondolni.
2012. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!