Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő túltenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő túltenni magam egy 6éves kapcsolaton? (az ex még keres)

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha már egy nem működő halott kapcsolat volt, akkor sztem semennyi!
2012. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha keres akkor sok... Kivéve, ha találsz magadnak mást! Onnantól már azt is elfelejted mit szerettél benne. :)
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az meg nem rossz hha mással feledtetem?
2012. nov. 19. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Nem azt mondom, hogy most azonnal keríts valakit, de ha jön egy lehetőség ne szalaszd el, legyél nyitott! Hidd el akkor jön majd valaki, amikor nem számítasz rá! :)
2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő úgy keres h közben már kapcsolata van..első szerelem volt mindkettőnknél..
2012. nov. 19. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor ne hagyd, hogy keressen. csak lelkiszemetesnek használna. mit vár, hogy majd asszisztálsz a kapcsolatához? undorító, önző jellemre utal.

tegyél róla, hogy ne is tudjon keresni. jobbat érdemelsz :)

2012. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem és igazad van..már próbáltam túltenn mgam de ő soha nem engedi!!És mindig visszajutok oda ahol az elején vtam!Ki szeretnék menni külföldre de ez sem nagyon tetszik neki mrt azt mondta h messze lenne tőlem!Meg mi lesz akk hogyha nkem lesz vkim?Ilyen dolgokon aggódk ez miért van??
2012. nov. 24. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarnád, hogy keressen, nem tudna. így soha nem leszel túl rajta. ez kell neked? menj külföldre, és szarjál bele magasról, hogy mit szól hozzá, semmi köze hozzá, hogy mit kezdesz az életeddel.
2012. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!