Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek érte, várjak, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte, várjak, hogy az idő döntse el sorsunk, költözzek el, vagy mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, együtt is éltünk gyakorlatilag végig. Voltak mosolyszünetek, de mindig kibékültünk, mert úgy érezzük rengeteg a hasonlóság bennünk és mással nem lenne ekkora összhang. 3 éve pánikbeteg lett a barátnőm. Minden évben ellökött magától hosszabb-rövidebb időre. Utóljára egy éve mentünk szét. Békülés után úgy alakult, hogy folyamatosan jöttek a problémák (munkahelyi gondok, családi tragédiák) és szinte mindig megértő lelki társként, barátként volt rám szüksége. Szép lassan felvettem a legjobb barát szerepét és a nemi életünk gyakorlatilag nullával lett egyenlő. 2 hónapja ez szóba került, hogy így nem mehet, ez nem párkapcsolat. Most egy házban élünk és attól reméljük a változást, hogy nem együtt alszunk. Szerintem attól nem fog fellobbanni a láng, hogy még inkább eltávolodunk egymástól fizikálisan, de fejet hajtottam a döntése előtt.

Vélemény? Mi lenne a legjobb megoldás?

29F


2013. jan. 1. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes ember vagy.A baratnod szerencses, hogy igy kitartottal mellette.

A szerelmet felvaltotta a szeretet nalatok.

En is ugy gondolom, hogy a nem egyutt alvastol csak meg jobban eltavolodtok egymastol.

Szerintem adj magatoknak egy hataridot, hogy meglassatok, hogy alakul.

2013. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek előttem szólóval.nagyon rendes ember vagy. minden lány álma. miért nem akar veled aludni? ezt nem is értem. annak nincs sok értelme, hogy ez így maradjon. azért ezt közöld vele. szerintem te többet érzel iránta, mint ő irántad. ne haragudj, hogy ezt leírom,de a leírtak alapján ez az érzésem. menj oda hozzá egyik este aludni. aztán majd meglátjátok. így csak jobban eltávolodtok egymástól. és ahogy látom kedves kérdező neked fontos ez a kapcsolat. de vajon neki is ennyire fontos? ne csak te alkalmazkodj hozzá. ha már egyszer meghajoltál a döntése előtt, akkor legyen rajta ő is, hogy valahogy rendbe hozzátok a dolgot. ez a mimimum tőle, azok után, amit megtettél érte. már bocsi.
2013. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogyhogy egy házban laktok? nem tudsz privit írni?
2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közösen bérlünk házat.Ezért sem olyan egyszerű a dolog. Nem ugrálhatunk össze-vissza kedvünk szerint. Ha költözünk, onnan igen csekély a visszaút esélye.
2013. jan. 2. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:
aha. akkor az így nem lesz jó. beszélned kell vele. jelenleg szépen elindultatok visszafele a kapcsolatotokban. egyet előre, kettőt hátra. ez nem jó így, nem fogtok előre jutni a kapcsolatotokban, aztán ha nem beszélitek meg, akkor meg szépen lassan oda juttok, hogy éltek egy házban, mint két idegen. ezt most kell megbeszélni. nem lehet várni vele, különben rosszabb lesz! mutat a lány hajlandóságot a dolgok közös megoldására? már bocs a kérdésért, csak azt látom, hogy te mindent megteszel, de ő is ilyen típus? előző válaszoló voltam.
2013. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!