Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy küzdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy küzdjek érte? (18/F)

Figyelt kérdés

Na szval lehet hogy hosszú lesz:

pár hülye gyerek elkezdte terjeszteni rólam h a fiukat szeretem. (ami persze nem igaz!!) aztán meghallottam h a suli legszebb csaja (na jó mondjuk úgy h a "legmenőbb") szerelmes belém. hát én kaptam az alkalmon azt hazudtam neki h én is szeretem. vagyis járni kezdtünk. jó h szép meg minden de nekem az ilyen plázacicás tipusú csajok sosem tetszettek. 2 hónapig minden jól ment (még azok a f.szfejek is leszálltak rólam) de aztán érkezett az osztályunkba egy új lány. ő sokkal "természetesebb" volt. kiderült h nem érdekli h járok valakivel akkor is lefeküdt velem többször is. később valahogy kiderült h megcsaltam a plázap*csát :/ totál kiborult, ez volt vagy fél éve. azóta talált valaki mást aki tényleg szereti és most rájöttem h hülyeség volt megcsalnom mert beleszerettem. ő már hallani se akar rólam, úgy tesz mintha nem is léteznék de akkor is szeretem..szerintetek mit tegyek?


2013. jan. 6. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna megcsalnod, még ha plázapi is volt.

Megérdemeled a sorsod.

2013. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az felejtős öcsi.:D
2013. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FElejtsd el nincs az a csaj ki ilyen után főleg hogy talált egy olyat akivel szeretik egymást, visszamenne hozzád.
2013. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2013. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem is felejtős
2013. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!