Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony vagyok de kondiba...

Vékony vagyok de kondiba szeretnék járni, és mondták hogy 1. hízzak meg utánna menyek. Eszek rendesen de nem hízok semmit. Mit kéne ennem amitől gyorsabban hízok és edzésen is tudok belőle égetni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 18:45
 1/9 Nostro the overlord ***** válasza:

Kezdek belefáradni... ez lesz ma az utolsó válaszom. Nem lehet a zsírt izommá alakítani! Nem tudom, ki mondta neked ezt a hülyeséget, hogy előbb hízz meg.

Remélem lesz olyan kedves valaki és elmagyarázza neked.

(ne vedd zokon mára már kicsit sok volt)

2010. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan, jobb lesz az étvágyad is az edzéstől. Előtte érdemes átnézni az étrendedet, szokásaidat, hogy kell-e változtatni. Egyél sokat, fehérjét, szénhidrátot. Pihenj, és lesz hatása.
2010. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem veszem zokon,és köszi :D
2010. dec. 2. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:

én amikor újra elkezdtem edzeni akkor 68kg voltam 192cm-hez! most vagyok 85kg, azóta eltelt 13 hónap.

ebből kiindulva szerinted mit kellene tenned?

Irány a terem most rögtön :)

2010. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem bazz mi a g.cimért kell mindenkinek ilyen idióta kérdéseket feltenni. Ha lemennél edzeni, és mellette kajálsz normálisan, akkor izmot szedsz fel, nem zsírt. Zsírt, ha felszedsz, akkor az csak hátráltatni fog.
2010. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget :):D
2010. dec. 3. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
menny gyurni és ha nemis sokat de megjön az étvágyad:)
2010. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Jól mondják, a zsírt nem lehet izommá alakítani.

Menj le terembe edzeni (max heti 3szor), edzés protein vagy szénhidrát turmix, lefekvés előtt protein, emellett vmi tűrhető étrend, sok tejberizs, és egy év alatt simán felszedsz 4-5 kilót

2010. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy év se kell megfelelö táplálkozás mellett.1 hopnap is lehet :)
2011. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!