Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vékony lány vagyok kicsit...

Ha vékony lány vagyok kicsit nagyobb fenékkel és konditerembe fogok járni a fenekem lehet kisebb vagy csak izmosabb lesz?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok, de a fenekem a testalkatomhoz képest kicsit nagyobb és egyáltalán nem feszes/izmos. Igy diétázni nem fogok. Hétfőtől viszont járni fogok konditerembe. Szerintetek ha izmosítom attól kicsit kisebb is lesz vagy csak feszesebb? Vagy olyat hallottam, hogy ha valamit gyorsan csinálok akkor attól az adott testrész fogyni fog. Ha lassan csinálom meg izmosodni. Szerintetek mit és hogyan kéne csinálnom?
2011. júl. 7. 17:58
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Amit hallottál: ökörség!

A zsír csak diétával tűnik el, nem lehet átgyúrni izommá. Helyi zsírégetés sincs, ha valahonnan fogyni akarsz: diéta.

Ha diéta nélkül edzel, semmi nem fog történni, a felette lévő zsírréteg ugyanúgy ott lesz, nem fog se feszesedni se semmi.


DE: ha megtanulsz rendesen étkezni és csupa normális kaját eszel, akkor van lehetőséged hosszútávon "megreformálni" a tested. Igaz így lassabban éred el a célod, de nem kell drasztikusan belenyúlnod az életedbe. Egy szó mint száz: Súlyzós edzés és tiszta táplálkozás = normális testfelépítés

2011. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az izom nem zsírból van.

Először el kell tüntetni a zsírt.

Aztán izmot kell építeni fehérjéből.

2012. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!