Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen még sosem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sosem voltam szerelmes. Szerintetek normális ez? Hogy viszonyultok a hasonló dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Persze ilyen plátói tiniszerelmek voltak pl. amikor halálosan belezúgtam a szomszéd srácba ő meg rám se bagózott...de úgy viszonzottan még sosem volt.

Kicsit nyomaszt,hogy a korombelieknek már mind volt kapcsolata, én meg ilyen "elmaradott" vagyok...Pedig nem vagyok antiszoc,vagy valami,de nem is vagyok az a tükörbe pózolós ribanc sem. Átlagos csajszi vagyok,szeretek olvasni,zenét hallgatni (a rock a mindenem,de a kinézetemen ez egyáltalán nem látszik),imádom az állataimat és a természetet,a barátaimért tűzbe tenném a kezem és a környezetem szerint érettebb vagyok a koromnál. Biztos velem van a gond,de nem vagyok hajlandó beállni a sorba,és nem akarok megfelelni senkinek. Csak önmagamat adom...:/ Ez a mai srácoknak nem jön be?

Mi a véleményetek?


2012. szept. 28. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem olyan, amit erőltetni lehetne. Vagy eljön, vagy nem. Biztos van valaki, akibe szerelmes leszel, csak még nem találkoztál vele. :)
2012. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj:)

Ez természetes.Én is érettebb vagyok a koromnál.Így a korombeli lányokkal nem mindig jól jövök ki.

A tulajdonságaid alapján semmi baj veled.Csak nem igen akadt egy férfi eddig.

Nekem se volt ilyen igazi szerelem.Csak viszonzatlan kínzás...

F19

2012. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, hidd el Te is vagy olyan értékes mint bárki más, és egyszer rátalálsz arra akinek még értékesebb vagy!

Vannak akik csak egyszer lesznek szerelmesek életükben, tehát jobb nem elkapkodni, ki tudja... ;)

2012. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Türelmet hozzá,hát azt tanácsolom,maradj önmagad ,ne figyelj másokra mert aki szeret az így is elfogad,sok sikert
2012. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20évesen lettem kibeb...szottul szerelmes,szerintem nem maradtál le semmiről
2012. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és a jókívánságokat :)
2012. szept. 28. 11:39
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

hol érdekel hogy mi jön be a mai srácoknak/lányoknak? Miért ha az jön be hogyha 15 partnered volt, akkor gyorsan összejössz 15 szembejövő pasival, csak azért hogy megfelelj?!


igen normális. Ha nem sodort össze az élet azzal akibe szerelmes tudnál lenni, akkor mégis mibe kellene beleszeretned? egy fába?!


Nem tudom hogy sokan miért görcsölnek ilyen dolgokon.

2012. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Végigolvastad amit leírtam? pont,hogy NEM akarok megfeleni senkinek...le van írva.
2012. szept. 28. 13:14
 9/16 szellkriszta ***** válasza:
36%

Egyetértek veled, amit a kérdésben írtál: veled lehet a gond 18 évesen. Azt írtad, hogy: nem akarsz megfelelni senkinek- hát akkor ez a baj.

A megfelelés szerintem nem azt jelenti, hogy feladod önmagadat a másik óhajaiért, hanem összhangba hozzátok kettőtök (a szerelmed és a te) vágyaitokat. Szerintem keress önismereti vagy egyéb anyagokat a neten; nekem segítettek, hogy megértsem a saját dührohamaimat és zárkózottságomat. Sok szerencsét!

2012. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató amit írtál,megfontolom :)

Viszont ez a megfelelés dolog nálam sem azt jelenti,hogy "lesz*rok mindenkit azt cső" képes vagyok alkalmazkodnin ha arról van szó. A mai sablonos "mindenki ugyanolyan" effektnek nem akarok megfelelni,és sajnos az emberek 90 százaléka ma már ilyen. (tisztelet a kivételnek) Ezért mondtam,hogy nem akarok beállni a sorba.

Lehet hogy most ez így nagyon kusza volt...nehezen tudom elmagyarázni..bocsi :/

De,köszönöm a választ :)

2012. okt. 1. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!