Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit az, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit az, ha a lány oda-oda pillant a fiúra?

Figyelt kérdés
Ha zavarban van, megis oda-oda pillant.

2013. jan. 11. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erősen nőfüggő. Van amelyik egyáltaáln nem jelez sehogy soha, van amelyik a szemével zaklat, nem lehet igazából tudni azt sem hogy milyen indíttatásból bámul mint bornyú az újkapura. LEhet hogy csak unatkozik,vagy ilyen mindenkit pofánbámulok típus. Szóval bármi lehet. Szerintem a legtöbb még bámulni sem mer, mert ha ne mmosolyogsz vissza rá, akkor az ugyanolyan elutasítás jelleggel bír,csak burkoltabban, mintha szóban szólítana le, és azt mondanád neki,hogy bocs de nem kellesz. Már a szemezés is iggen veszélyes önbecsülés szempontjából. A biztonság kedvéért én rá se nézek egyik nőre se, nehogy a szemével véletlenül elutasítson, és sérüljek lélekben. Ha meg nem figyelem őket, akkor nem eshet semmi problémám.
2013. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11-nek (#10 vagyok)

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem bátran nézd a lányokat - mármint aki tetszik. Csak oda-odapillantasz. Nem bámulni! Velem is így kezdte ez a férfi. Az elején kerültem is a tekintetét, de már nem, sőtttttt....


Nem a bámulással kell kezdni, hanem csak sűrűn odapillantani. Aztán ha te is rajtakapod a hölgyeményt, akkor már lehet tovább is mp-ig szemezni és ha lesüti a szemét, nyert ügyed van.

No és ilyenkor már bátran jöhet a mosoly is. :)) És hát sajna ez az a pont, ahol sok meglett férfi, még mindig nem hajlandó lépni, pedig szinte kiterül elé a nő, megadva magát.

2013. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!