Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterkor összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor összejöttem valakivel, ti mit tennétek a helyemben? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Barátaimmal szilvesztereztem egy szórakozóhelyen, de voltak olyanok is, akiket nem ismertem. Kinéztem még 10-11 körül egz ismeretlen srácot a társaságunkból. Szemezgettünkk és mindig mosolygott. Kimentem a társasággal tüzijátékot néznim ahol meghallottam a nevét. 2 körül megkérdezte, hogy én miért nem táncolok (azért mert 15 percig ülve látott) és ajánlotta, hogy igyak valamit és az majd jókedvre derít (jelzem nem voltam rossz kedvű). Ittam egy vodka-citromot, majd táncolni mentem. A következő percekben már vele táncoltam és néha adott egy szájra puszit. Azt mondta, hogy elfáradt és hogy üljünk le. Onnantól kezdve folyamatosan a karjaiban voltam kb. 2-től 5-ig. Eléggé hevesen smároltunk közben.

Mindketten 17 évesek vagyunk. Még mindig tetszik a kinézete. Ő elmondása szerint ivott, de többször is volt kinn levegőzni és evett is meg ivott is, szóval nem volt olyan durva. Én meg csak éjfélkor kevés pezsgő és után a vodka. Nem tudom hogy mit gondolhat rólam, nem tudom, hogy mit irhatnék neki a "közösségi portálon", de szeretném, ha folytatnánk az ismerkedést (ha nem is ott ahol abba hagytuk...) Mit tegyek?



2013. jan. 2. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha kell akk irj rá ....de ha nem akarsz könnyenkaphatonak látszani(a lányok ált nem akarnak annak láccani) akk várd hogy ír e azt ha nem akk csak 1 északás valami volt ... ennyi lenne :P
2013. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én megkeresném és mondanám neki, hogy találkozhatnánk...

ha akar valamit akkor úgyis benne lesz :) ha meg nem igazán lépne, akkor elkönyvelheted egy kis ,,jól éreztük magunkat" de ennyi volt :/

2013. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

ne csinálj semmit.


mivel tök ismeretlen volt és hagytad magad lesmárolni ez egyet jelent ( a szemében) mégpedig ribanc...


Ha most ráírsz, az egyértelmű jel a számára hogy szexelni akarsz vele...

2013. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

még jó, hogy van szánk és kitudjuk fejezni magunkat egy klikk és máris dugni akar jesszus...

ha elmondja neki, hogy szívesen megismerné, mert szimpatikus neki abban nincs semmi....ha a srác is akar valamit akkor benne lesz, nem attól függ, hogy ki kezdeményez a keresésben vagy a ráírásban...

egy a lényeg ne a facebookon éljen!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjon meg senki sem, mert lehet hogy csak én élek ilyen álomvilágban, de ugyanúgy gondolkodom, mint a 4. hozzászóló. Eléggé elcsodálkoztam, azon amiket irtatok...
2013. jan. 2. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:

a 2. és 4. hozzászóló vagyok

nem értem, hogy ezeket egyesek, hogy gondolják, ha kétszer kacsintok akkor felhívom magamhoz?? akkor csináljunk már egy jel szótárt és akkor mindenki benyalja a-tól z-ig és akkor tisztában leszek bizonyos dolgokkal...és tudom ha kétszer megfogja a kezem akkor az mit jelent...

én azt mondom, hogy a nyílt és őszinte dolgoknál erősebb nincs...

kedves kérdező: ha a srác vissza fog írni és beszélgettek és benne lesz egy találkozóban akkor szerintem van esélyed, ha ez nem így lesz akkor nincs....

2013. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig egyszeru. A csajok jellemzoen komoly kapcsolatot akarnak, a pasik meg laza kapcsolatot. Ebbol kovetkezik, hogy a csajok altalaban visszafogjak magukat, a pasik meg fure-fara nyomulnak. Ha egy csaj megis jelzi, hogy szeretne valamit, akkor ezzel vagy megijeszti a pasit, vagy arra batoritja, hogy hasznalja ki.

Nem azt mondom, hogy igy van ez jol, csak azt hogy igy van :)

2013. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem értem a válaszod. Mi most a teendőm?
2013. jan. 3. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:

egyszerűen annyi, hogy a nő komolyat akar a pasi meg nem....általában ..tisztelet a kivételnek....

azzal ha bejelölöd és esetleg írsz is majd neki és ő is közeledik feléd akkor minden bizonnyal viszonozza kedvességed ... ha nem ír egyenesen kerül, nem kíván veled tárgyalni akkor minden bizonnyal nem kíváncsi rád....

tehát ha meg akarod tudni, hogy mi van akkor keresd meg vagy próbálj a társaságában lenni és ha keres téged beszélget veled, esetleg ő hív el akkor nyert ügyed van... :)

2013. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az vajon pozitiv vagy negativ reakcót váltana ki, ha azt írnám, hogy "Köszönöm! :) " ?
2013. jan. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!