Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek miután elutasított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miután elutasított?

Figyelt kérdés

A lányt már 3 éve ismerem, az elején még barátként tekintettem rá és ő is rám. Egy idő után megtetszett, beleszerettem, ilyenkor volt barátja aki egy haverom volt ezért nem próbálkoztam természetesen és gondoltam csak találok mást vagy talán elmúlik. Továbbra is szerettem ugyanúgy, sajnos nem múlt el. :S Most már pár hónapja szakított a barátjával (gondoltam várok mivel tudom hogy szakítás után nem nagyon várnak egy fiúra) és azon gondolkoztam hogyan mondjam el neki, mit érzek iránta. Az utóbbi időben többet beszélgettem vele hogy valamennyire többet tudjak meg hogy mennyire bír engem. Egyszer ráírtam hétvégén, hogy Hétfőn várjon a terme előtt de nem ért rá és Keddre változott. Ma kinnt vártam a terme előtt, kijött és nagy nehezen elmondtam neki mit érzek közbe mosolygott. (erős szívverés hogy mit válaszol) Ő azt mondta nem tudja mit mondjon, ezért mondta hogy hadd gondolkodjon róla és következő szünetbe ugyanitt. Azon az órán alig tudtam figyelni majd szünetbe ismét vártam, kijött és kérdeztem hogy hogyan döntött. Ő vett egy levegőt, mosolygott még majd azt mondta "Nem, én csak barátként tudlak elképzelni." Ilyenkor szörnyű fájdalmat éreztem és megöleltem, szorítottam. (éreztem hogy ő is szorít) Majd mondtam gondolkozz még egy kicsit, következő szünetben ismét vártam sajnos ugyanazt mondta. Látta szomorú vagyok és megsimogatott hogy ne búsuljak, ezután becsöngő és mégegyszer kérdeztem hogy biztos és ő is lehajtott fejjel mondta hogy biztos és elmentünk ellentétes irányba.

Teljesen magam alatt vagyok most, megalázva érezem magam és tükörbe se mertem nézni. :((


Most olvastam itt GYIK-en hogy valakit elutasítottak és utána hónapokkal, vagy egy évvel később a lány kezdeményezett vissza.

De hogy bírom ki azt az időt, egyáltalán ha rám is akadna. Vagy felejtsem el de akkor ha megtetszek neki már nem biztos hogy így fogok érezni.

Mit tegyek? :( :S

17/F



2013. jan. 15. 16:36
 1/10 Patrik24 ***** válasza:
58%
Minek csinálsz ennyi hülyeséget?? Minek bevallani neki hogy mit érzel ha nem is jártok? Amúgymeg ez csak sima fellángolás, nem is ismered igazán. Meg te aláztad meg saját magadat, könyörögtél neki mint valami pincsikutya pff... Hol itt a férfiasság?
2013. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éld tovább az életed;)
2013. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért csináltam ennyi hülyeséget mert szeretem és miért próbáljam meg elfelejteni ha eddig sem ment?

"Miért mondtad meg neki hogy mit érzel ha nem is jártok?"

Istenem...azért mondtam el neki hogy mit érzek mert járni szeretnék vele érted? -.-

2013. jan. 15. 16:52
 4/10 Patrik24 ***** válasza:
43%
Kettőnk közül nem nekem vannak párkapcsolati gondjai. Igen, értem, hogy ragaszkodsz a lúzer viselkedésmódhoz aminek ez az eredménye. Lesz@rom, ha jól esik csináld csak így továbbra is, nagy sikereid lesznek:D
2013. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lúzerség, ha bevallja mit érez. Én inkább bátorságnak vállalnám. Nem egyszerű oda állni és közölni, hogy mit érez. Manapság úgyis az divat hogy interneten vallanak szerelmet az emberek. Ha valaki meg volt már igazán szerelmes az életbe, akkor az tudja milyen nehéz lemondani a másikról. A másik dolog, hogy ha nem mondja el neki, akkor lehet még elég sokáig őrlődött volna amiatt, hogy nem tudja hogy viszonyul hozzá a lány. Ne csüggedj, talán nincs minden veszve, bármi lehet még.
2013. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, elírtam.


Bátorságnak mondanám.*

2013. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Patrik24 ***** válasza:
Nem ez a lúzerség, hanem az, hogy nem ismeri fel, hogy mi miért történik. Akik biztatják, hogy valljon szerelmet úgy hogy nem is járnak...felmerül bennem a kérdés, hogy ők csajoztak valaha is?...mert az ilyen "jó" tanácsaikkal biztos be fog csajozni a kérdező....
2013. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló bár kicsit nyersen fogalmaz, de teljesen igaza van. Túlságosan beleélted magad már az ELŐTT, hogy lett volna valami konkrétum.

Tanulság: minél hamarabb tedd egyértelművé a következő kiszemelted számára, hogy nem csak barátkozni akarsz! Hívd el randira, amit randinak nevezel (!), mert akkor tudni fogja, mi van.

Minél hamarabb lépj túl ezen, vedd lazára. Ott vannak a barátaid, tölts velük sok időt, nevessetek, bandázzatok. Ha úgy hozza a sors, mosolyogva, lazán beszélgess ezzel a lánnyal, ne hagyd magad belevinni érzelmes beszélgetésekbe!

2013. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 válaszírónak:

Köszönöm a választ és ha jól belegondolok igazad van:

"Túlságosan beleélted magad már az ELŐTT, hogy lett volna valami konkrétum. "


És köszönöm az ötleteket, meg hogy legközelebb hogyan álljak hozzá ha valaki megtetszik.

És ha beszélni szeretne velem majd (amit valószínűnek tartom hisz gyakran megyünk egy busszal vagy suliba) akkor ezeket a tanácsokat megfogadom.

2013. jan. 15. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:

80%-ban valahogy velem is így történt egyszer... Szakítsd meg a kapcsolatod próbáld valahogy kiverni a fejedből vagy a legjobb , hogy keress egy másik lányt.


Azóta amolyan baráti kapcsolatom van a csajjal , próbál egyre többet kommunikálni velem , lehet hogy hirtelen jó lettem neki , de tudod tojok rá volt esélye elszalasztotta nem csinálok magamból papucsot

2013. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!