Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért vesztik el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért vesztik el az eszüket, ha szép csajt látnak?

Figyelt kérdés

Én is mondom magamba hogy huu de szerintem a kulsejere különösebben nem kell mondani semmit, mert gondoljak: ez is a nyalat csorgatja.

Miért loholnak egyből a csaj után, amikor ez igy úgyis bukott ugy.



2013. jan. 16. 07:21
1 2
 1/11 Patrik24 ***** válasza:
92%
Jó kérdés:D Soha nem estem hasra egy szép lánytól, mert az csak azt jelentette, hogy van esélye nálam. A külső még nem árulja el a személyiségét, ami szerintem egy csöppet fontosabb egy jó seggnél.
2013. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nueleth ***** válasza:
76%

Ami nincs, azt nem lehet elveszíteni...:D Ez persze csak vicc.:)


Azért "loholnak", mert bíznak benne, hogy összejön. Legalább próbálkoznak. Szerintem azzal nincs semmi baj.:)

2013. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg mi pasik így vagyunk beprogramozva, hogy egy szép csajt próbáljunk meg magunkévá tenni. Ez ösztönös dolog. Mondjuk én nem szoktan elveszteni az eszem, és nem loholok egy szép fenék után sem...
2013. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ösztön.
2013. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anti paladin ***** válasza:
Mert a vér az agy helyett egy másik szervbe orientálódik át és az agy a vérhiányos állapotában nem képes összetettebb folyamatokra mint az ösztönök vezérlésére. :)
2013. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én inkább komoly kapcsolatra megyek, bár még nem jött össze, de egyszer csak sikerül...

ha meg nem, akkor így jártam :)

de egy egyéjszakás, vagy pár napos, hetes ,,kapcsolatra'' nem vágyom, csak az igazi szerelemre O.o lehet, hogy b u z i san, vagy lányosan hangzik, de így lettem beállítva, egy lányon az arcot nézem meg, aztán esetleg többi, de nem csorgatom én semmimet egy jó külsőért :)

2013. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták mondani. "ne nézd a barmot, ne higgye azt hogy menő". Bár ezt inkább a frenkiskedő autósofőrökre szoktuk mondani, de hasonló az ezzet ezzel is.
2013. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert a f.rkukkal gondolkodnak olyankor (meg az esetek 90%-ában)... Ennyi csupán a "titok nyitja"
2013. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem vesztem el az eszemet.
2013. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők ugyanúgy megzavarodnak,ha álmaik férfiideálja mászkál a közegükben. ugyanúgy nedvesednek lenn,meg nem megy a másfelé koncentrálás, csak! csak! oda kell, oda tud. Ez természetes reakció, és prűd disznó! aki rossznak tartja.

Egy normális férfi,aki tényleg férfiagyú,az főleg a nő külsejétől esik hanyatt ,az fogja meg. Ez a nomrális. A nők azok akik inkább a belső tulajdonságokra vannak rástartolva annyira állatira, meg a nőaggyal gondolkodó pár szerencsétlen féle pasas. EZ a véleményem.

2013. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!