Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki, ha 16 évesen még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 16 évesen még sosem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Tizenhat éves lány vagyok és körülöttem most mindenkit megszállt a hihetetlen nagy szerelem meg minden és ahogy látom a csókolózó párokat az utcán én is vágyok a szerelemre, de nagyon..meg akarom tapasztalni, járni valakivel, stb...Ciki, ha még nem voltam szerelmes? Igazából eddig még csak sztárok tetszettek és a környezetemben lévő fiúk valahogy nem érdekelnek....Ez meg fog változni, vagy miért van ez így?

2013. jan. 16. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
ÉN 19 évesen se voltam még.Még sem tartom cikinek.
2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ciki. Minden ciki mostanában, kivéve ha 13 évesen elveszted a szüzességed, az büszkeség...


Amúgy meg ne agyalj ilyen hülyeségeken. Ne sürgesd a szerelmet, majd eljön ha itt az ideje.

2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miértelme van ugy odalenni a sztárokért...
2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jóh, csak...Barátnőim folyton nyaggatnak, hogy mivan ha leszbi vagyok, stb.... Második válaszoló...hát igen, a szüzességemet azért megőrizném még vagy öt évig XD Harmadik válaszoló...: Nem vagyok értük annyira oda, csak úgy értem, még sztárokon kívül senkit sem tartottam vonzónak.
2013. jan. 16. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

miért lenne ciki?????

16/F

2013. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát csak... Van aki már oviban szerelmes lesz XD
2013. jan. 16. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a leszbikusság? Azt hiszik, hogy ha leszbikus vagy, akkor nem lennél szerelmes? O.o Elég primitív felfogás.


Amúgy meg az ő bajuk, ha a nyomás hatására összejönnek valakivel. Neked nem kéne a példájukat követned...

2013. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18 vagyok és még sose voltam szerelmes l, mert nem volt még olyan, akibe beletudtam volna szeretni. Sokszor megvádoltak, hogy homokos vagyok, de nem érdekel... Majd, ha híresség lettem, mindenki rossz indulatú elmehet a francba, nekem meg lesz egy gyönyörű barátnőm.
2013. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen lettem először szerelmes, egyáltalán nem ciki :)

21/F

2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, megnyugodtam :3
2013. jan. 16. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!