Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tényleg szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szerelmes belém elválna a feleségétől, ha választás elé kényszeríteném?

Figyelt kérdés
Szeretem,a kényelem miatt ragaszkodik az eddigi életéhez.Nincs úgy együtt a nővel.Gyerek nincs,viszont nagy a korkülönbség.Én komolyan gondolom,már 1 éve tart..

2013. jan. 15. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Le fog szépen pattintani, ha elkezded a követelőzést, de tedd csak azt, hadd szenvedjen kicsit.:)
2013. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A többi csak hülye duma! Csak szexre kellesz neki. Tudom, hogy fáj, de így igaz!!
2013. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
hoe
2013. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Szeret.Ezt ő mondta..csak azt nem tudom,hogy ez elég-e..
2013. jan. 15. 18:13
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Kényszer alkalmazása ott ahol állítólag érzések vannak? hááát.


Voltam a helyzetedben de az X év alatt egyetlen egyszer sem alkalmaztam kényszert-pedig tenger lehetőségem lett volna rá

Sőt, egyetlen egyszer sem kérdeztem meg mikor válik el? Egyszer sem az évek alatt.

2013. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Belém is volt már halálosan szerelmes nős férfi, nem vált el és soha nem is fog szerintem. Elhagytam a fenébe!
2013. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak ismetelni tudom az elottem szolot.


Mondani sok mindent lehet. Aztan evek mulva rajossz, hogy rengeteg idot elpazaroltal az eletedbol.

2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes, az maga nem tudja elviselni ezt a helyzetet, hanem lép. Nem kell kényszeríteni. Tapasztalat.
2013. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Szeret.Ezt ő mondta.."

Nem mondom, hogy ez biztos nem igaz, lehet akár igaz is. De azt tudd, hogy mind ezt mondja.

2013. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lenne beléd, már lépett volna, mert akkor Te lennél neki a legfontosabb, a Te érzéseid, és ezért tekintettel lenne rád.. és nem alázna meg téged ezzel a helyzettel..
2013. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!