Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Higgyek neki? vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki? vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal,egy hónapja szexelünk,és azóta csak hétvégén találkozunk,de akkor ott is alszom nála. míg nem feküdtem le vele heti 2-3 szor találkozunk,és telefonon is gyakran beszéltünk.most ha valamikor hét közben felhívom hogy találkozzunk mindíg azt mondja,hogy majd még beszélünk,de csak csüt. vagy pénteken hív,hogy menjek hétvégén,persze azt mondja hgy fontos vagyok neki,de én ezt nem érzem,viszont én tényleg nagyn szeretem


mi a véleményetek?nemet és kort írjatok légyszi



2013. jan. 16. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és én 17 éves vagyok,ő meg 22 ,és nekem ez az első komolyabb kapcsolatom,a szüzességem is vele vesztettem el
2013. jan. 16. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kárvolt odaadnod magadat neki, mert nekem ebből úgy tűnik csak arra kellettél:(
2013. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegénykééém .... :S Hogy lehet "ember" ennyire egy mocskos féreg.........

Sajnállak.. De te is tudod milyen választ adnék ugyh csak egy számot küldök.

http://www.youtube.com/watch?v=zlwhx5TWtz4

2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is. Hogy tudnám ezt megbeszélni vele?
2013. jan. 16. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ott alszol hétvégénként, és nem fekszel le vele. Hozod a kifogásokat, mondod hogy nincs kedved, nincs hangulatod, aztán meg hogy most jött meg stb. Ezt húzod kicsit, aztán ha csak azért van veled ki fog dobni. Ha megtehetitek, akkor megbeszélitek egy két szexmentes hét után, hogy te törődésre vágysz, és úgy érzed csak a szex miatt találkozik veled. Ezt azért gondold át, mert elsülhet rosszul is :\

18

2013. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eggyetértek az előző válaszolókkal ! Én szorítok nektek :) L/18
2013. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!